Наша команда

Ми – команда активних громадян і досвідчених професіоналів. Кожен з нас має місію допомагати тим, хто зазнав насилля, дискримінацію, порушення прав і свобод людини.

Правління організації

Андрій Радецький

Голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР», координатор медіакампанії #ЛікуємоДобром

Дослідник викликів сучасності, новітніх соціальних явищ і людської природи від психології до дизайну людини. Успішний реалізатор креативних задумів і просвітник, чиї лекції вражають. За межах професійного життя – екотурист, автор сценаріїв п’єс і музичних композицій.

Віталій Матвєєв

Член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Клініка прав людини», адвокат, медіаюрист

Поборник справедливості. Його робота – це допомога людям, які її потребують. Не обмежує себе в галуззях права і обожнює складні цікаві кейси. Завжди виступає на захисті порушених, невизнаних, оспорюваних прав і свобод людини та громадянина.

Кароліна Палайчук

Членкиня правління ГО «ПРОЖЕКТОР», юристка проєкту «Клініка прав людини»

Ефективна спеціалістка, яка поєднує вміння вислухати і почути, відшукати найважливе й аналізувати, використовує логіку в юридичній роботі, керується Законом та нормами моралі при прийнятті професійного рішення. Надійна подруга і чесна колега.

Команда організації

Ганна Яблокова

Юристка проєкту «Клініка прав людини»

Кваліфікований спеціаліст з правознавства і менеджер соціально-правової роботи. Фанатка своєї справи, яка завжди стоїть на захисті прав людини та громадян. Цілковито віддає себе боротьбі за справедливість, а в вільний час подорожує та вивчає історію зарубіжних країн.

Єлизавета Барашкова

Помічниця юридичної команди ГО «ПРОЖЕКТОР»

Амбітна знавчиня в галузі права. Має загострене почуття справедливості та уважна до деталей, що допомагає одночасно вирішувати кілька задач задля допомоги людям у складних життєвих обставинах. Позитивні емоції отримує від англійської літератури та гурту The Beatles.

Денис Дрождей

Помічник юридичної команди ГО «ПРОЖЕКТОР»

Прихильник верховенства права з феноменальною працездатністю, цілеспрямованістю та завзятістю. В поєднанні з надійністю його навики стають рушієм при досягненні цілей. Вміє заручитися підтримкою та підтримати. За гармонією звертається до медитації, а задоволення знаходить у вивченні кримінальних справ.

Юлія Беседа

Фінансовий грант-менеджер ГО «ПРОЖЕКТОР»

«Сірий кардинал» керівництва і відмінний фінансовий грантменеджер з тривалим досвідом роботи. Завжди підходить до своєї справи з особливою відповідальністю і педантичністю. У вільний час – майстер рукоділля і декоратор предметів інтер’єру.

Юлія Арсієнко

Психологиня проєкту «Клініка прав людини»

Досвідчений гештальт-терапевт, супервізор і соціальний психолог. Спеціалізується на сімейній терапії та кризовому консультуванні. Знаходить індивідуальній підхід до кожного, хто звернувся за підтримкою, допомагає долати залежності. Натхнення знаходить у веломандрівках.

Олексій Лосинець

PR-менеджер ГО «ПРОЖЕКТОР», координатор проєкту «Клініка прав людини», адміністратор сайту

Впевнений спеціаліст з питань комунікації і зв’язків із громадськістю, майстер організації роботи та координації дій команди. Присвячує себе генерації ідей та якості їх реалізації, але без смаколиків іноді відмовляється мізкувати.

Анна Покась

Помічниця PR-менеджера ГО «ПРОЖЕКТОР», веб-дизайнерка

Творча натура, яка завжди готова до найсміливіших графічних та анімаційних челенджів. Захоплюється сучасними трендами веб-дизайну та цінує людей з почуттям гумору. Полюбляє серіали «Друзі» та «Теорія великого вибуху», обожнює п’ятьох своїх унікальних котиків.

Євгеній Чорний

PR-менеджер медіакампанії #ЛікуємоДобром

Людина, яка знайде спільну мову будь з ким, а вести перемовини – його улюблений вид спорту. Знайде швидке рішення навіть у складній ситуації, а стрес лікує вродженим почуттям гумору. За межами роботи організовує кіноклуб, шалені вечірки та винні дегустації.

Остап Процик

Редактор медіакампанії #ЛікуємоДобром

Видавець-редактор за освітою, маркетолог за професією і завзятий мандрівник за покликанням. Любить виправляти більше, ніж писати, але в кожному тексті першочергово шукає думку, а не помилки. Переконаний, що завжди потрібно мати план «Б».

Дар’я Крупко

Кейс-менеджерка медіакампанії #ЛікуємоДобром

Природжена правозахисниця, в очах якої палає бажання відстоювати права людини. Хизується дипломом інженера та використовує в роботі всі переваги технічної та гуманітарної освіти. Не виносить будь-які прояви дискримінації та чорнослив (тому що це їй просто не смакує).

Оксана Левченко

Перекладачка ГО «ПРОЖЕКТОР»

Економіст і знавець англійської мови. Спрямовує вільну енергію на реалізацію задумів і саморозвиток через захоплення йогою, дайвінгом, танцями і художнім візажем.  Життєве кредо: «Рухайся вперед, тому що кожен твій шаг – це прогрес твого успіху».