Наша команда

Ми – команда активних громадян і досвідчених професіоналів. Кожен з нас має місію допомагати тим, хто зазнав насилля, дискримінацію, порушення прав і свобод людини.

Правління організації

Андрій Радецький

Голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР»

Дослідник викликів сучасності, новітніх соціальних явищ і людської природи від психології до дизайну людини. Успішний реалізатор креативних задумів і просвітник, чиї лекції вражають. За межах професійного життя – екотурист, автор сценаріїв п’єс і музичних композицій.

Віталій Матвєєв

Член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Клініка прав людини», адвокат, медіаюрист

Поборник справедливості. Його робота – це допомога людям, які її потребують. Не обмежує себе в галуззях права і обожнює складні цікаві кейси. Завжди виступає на захисті порушених, невизнаних, оспорюваних прав і свобод людини та громадянина.

Кароліна Палайчук

Членкиня правління ГО «ПРОЖЕКТОР», юристка проєкту «Клініка прав людини»

Ефективна спеціалістка, яка поєднує вміння вислухати і почути, відшукати найважливе й аналізувати, використовує логіку в юридичній роботі, керується Законом та нормами моралі при прийнятті професійного рішення. Надійна подруга і чесна колега.

Команда організації

Олексій Лосинець

PR-менеджер ГО «ПРОЖЕКТОР», координатор проєкту «Клініка прав людини», адміністратор сайту

Впевнений спеціаліст з питань комунікації і зв’язків із громадськістю, майстер організації роботи та координації дій команди. Присвячує себе генерації ідей та якості їх реалізації, але без смаколиків іноді відмовляється мізкувати.

Анна Яблокова

Юристка проєкту «Клініка прав людини»

Кваліфікований спеціаліст з правознавства і менеджер соціально-правової роботи. Фанатка своєї справи, яка завжди стоїть на захисті прав людини та громадян. Цілковито віддає себе боротьбі за справедливість, а в вільний час подорожує та вивчає історію зарубіжних країн.

Юлія Арсієнко

Психологиня проєкту «Клініка прав людини»

Досвідчений гештальт-терапевт, супервізор і соціальний психолог. Спеціалізується на сімейній терапії та кризовому консультуванні. Знаходить індивідуальній підхід до кожного, хто звернувся за підтримкою, допомагає долати залежності. Натхнення знаходить у веломандрівках.

Юлія Беседа

Фінансистка проєкту «Клініка прав людини»

«Сірий кардинал» керівництва і відмінний фінансовий грантменеджер з тривалим досвідом роботи. Завжди підходить до своєї справи з особливою відповідальністю і педантичністю. У вільний час – майстер рукоділля і декоратор предметів інтер’єру.

Денис Дрождей

Помічник юридичної команди ГО «ПРОЖЕКТОР»

Прихильник верховенства права з феноменальною працездатністю, цілеспрямованістю та завзятістю. В поєднанні з надійністю його навики стають рушієм при досягненні цілей. Вміє заручитися підтримкою та підтримати. За гармонією звертається до медитації, а задоволення знаходить у вивченні кримінальних справ.

Оксана Левченко

Перекладачка ГО «ПРОЖЕКТОР»

Економіст і знавець англійської мови. Спрямовує вільну енергію на реалізацію задумів і саморозвиток через захоплення йогою, дайвінгом, танцями і художнім візажем.  Життєве кредо: «Рухайся вперед, тому що кожен твій шаг – це прогрес твого успіху».