Наша команда

Ми – команда активних громадян і досвідчених професіоналів. Кожен з нас має місію допомагати тим, хто зазнав насилля, дискримінацію, порушення прав і свобод людини.

Правління

Віталій Матвєєв

Голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Human Rights Clinic», адвокат, медіаюрист

Поборник справедливості. Його робота – це допомога людям, які її потребують. Не обмежує себе в галуззях права і обожнює складні цікаві кейси. Завжди виступає на захисті порушених, невизнаних, оспорюваних прав і свобод людини та громадянина.

Кароліна Палайчук

Членкиня правління ГО «ПРОЖЕКТОР», юристка проєкту «Human Rights Clinic», адвокатка

Ефективна спеціалістка, яка поєднує вміння вислухати і почути, відшукати найважливе й аналізувати, використовує логіку в юридичній роботі, керується Законом та нормами моралі при прийнятті професійного рішення. Надійна подруга і чесна колега.

Андрій Радецький

Член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», координатор медіакампанії #ЛікуємоДобром

Дослідник викликів сучасності, новітніх соціальних явищ і людської природи від психології до дизайну людини. Успішний реалізатор креативних задумів і просвітник, чиї лекції вражають. За межах професійного життя – екотурист, автор сценаріїв п’єс і музичних композицій.

Команда

Олексій Лосинець

PR-менеджер ГО «ПРОЖЕКТОР», координатор проєкту «Human Rights Clinic»

Впевнений спеціаліст з питань комунікації і зв’язків із громадськістю, майстер організації роботи та координації дій команди. Присвячує себе генерації ідей та якості їх реалізації, але без смаколиків іноді відмовляється мізкувати.

Єлизавета Барашкова

Юристка проєкту «Human Rights Clinic»

Амбітна знавчиня в галузі права. Має загострене почуття справедливості та уважна до деталей, що допомагає одночасно вирішувати кілька задач задля допомоги людям у складних життєвих обставинах. Позитивні емоції отримує від англійської літератури та гурту The Beatles.

Ганна Яблокова

Юристка проєкту «Human Rights Clinic»

Кваліфікований спеціаліст з правознавства і менеджер соціально-правової роботи. Фанатка своєї справи, яка завжди стоїть на захисті прав людини та громадян. Цілковито віддає себе боротьбі за справедливість, а в вільний час подорожує та вивчає історію зарубіжних країн.

Денис Дрождей

Помічник юридичної команди ГО «ПРОЖЕКТОР», адміністратор офісу

Прихильник верховенства права з феноменальною працездатністю, цілеспрямованістю та завзятістю. В поєднанні з надійністю його навики стають рушієм при досягненні цілей. Вміє заручитися підтримкою та підтримати. За гармонією звертається до медитації, а задоволення знаходить у вивченні кримінальних справ.

Юлія Беседа

Фінансовий грант-менеджер ГО «ПРОЖЕКТОР»

«Сірий кардинал» керівництва і відмінний фінансовий грантменеджер з тривалим досвідом роботи. Завжди підходить до своєї справи з особливою відповідальністю і педантичністю. У вільний час – майстер рукоділля і декоратор предметів інтер’єру.

Юлія Арсієнко

Психологиня проєкту «Human Rights Clinic»

Досвідчений гештальт-терапевт, супервізор і соціальний психолог. Спеціалізується на сімейній терапії та кризовому консультуванні. Знаходить індивідуальній підхід до кожного, хто звернувся за підтримкою, допомагає долати залежності. Натхнення знаходить у веломандрівках.

Сергій Скляренко

Психолог-консультант ГО «ПРОЖЕКТОР»

Професійний консультант в методі психосинтезу. Завдяки глибокому розумінню психології людини створює авторські практики із застосуванням технік, що дозволяють здійснювати трансформацію негативних якостей особистості на рівні підсвідомості.

Станіслав Кравчук

Координатор проєкту онлайн-курсу «Здорове спілкування»

Лікар-інтерн, який читає науково-популярні лекції та викладає сексуальну освіту. Учасник багатьох міжнародних професійних стажувань, а у вільну годину від медичної практики – мандрівник та креативний блогер.

Анна Покась

Помічниця PR-менеджера ГО «ПРОЖЕКТОР», веб-дизайнерка

Творча натура, яка завжди готова до найсміливіших графічних та анімаційних челенджів. Захоплюється сучасними трендами веб-дизайну та цінує людей з почуттям гумору. Полюбляє серіали «Друзі» та «Теорія великого вибуху», обожнює п’ятьох своїх унікальних котиків.

Євгеній Чорний

PR-менеджер медіакампанії #ЛікуємоДобром

Людина, яка знайде спільну мову будь з ким, а вести перемовини – його улюблений вид спорту. Знайде швидке рішення навіть у складній ситуації, а стрес лікує вродженим почуттям гумору. За межами роботи організовує кіноклуб, шалені вечірки та винні дегустації.

Остап Процик

Редактор медіакампанії #ЛікуємоДобром

Видавець-редактор за освітою, маркетолог за професією і завзятий мандрівник за покликанням. Любить виправляти більше, ніж писати, але в кожному тексті першочергово шукає думку, а не помилки. Переконаний, що завжди потрібно мати план «Б».

Оксана Левченко

Перекладачка ГО «ПРОЖЕКТОР»

Економіст і знавець англійської мови. Спрямовує вільну енергію на реалізацію задумів і саморозвиток через захоплення йогою, дайвінгом, танцями і художнім візажем.  Життєве кредо: «Рухайся вперед, тому що кожен твій шаг – це прогрес твого успіху».