Наші донори та партнери

Наші донори

The European Endowment for Democracy

Європейський фонд за демократію (EED) працює з громадськими організаціями, демократичними рухами та активістами, а також незалежними медіаплатформами та журналістами, що сприяють встановленню плюралістичних демократичних політичних систем, для сприяння розбудови демократії в державах Європейської політики сусідства, на Західних Балканах, в Туреччині, а також за їхними межами.

Посольство Канади в Україні

Офіційне дипломатичне представництво Канади в Україні відповідає за розвиток та підтримання відносин між Канадою та Україною. Історичні взаємини дружби між нашими двома країнами склалися завдяки поколінням українських іммігрантів до Канади.

За підтримки ЄФД та Посольства Канади в Україні з 1 лютого 2020 року здійснюється проєкт «Human Rights Clinic».


Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

Провідна недержавна професійна організація, що у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової та технічної підтримки відповідних програм.

Починаючи з червня 2022 року, впроваджується ініціатива «Юридична допомога трансґендерним, небінарним та квір-особам в умовах воєнного та повоєнного часу» спільно з МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки Глобального фонду.


Місія Міжнародної благодійної організації «HEKS/EPER» в Україні

Некомерційний фонд підтримує проєкти, спрямовані на боротьбу з бідністю та несправедливістю, виступає за достойне життя для всіх людей, надає гуманітарну допомогу жертвам стихійних лих та збройних конфліктів, захищає права та інтереси біженців і соціальної незахищених людей.

Протягом липня-серпня 2022 року за підтримки Місії HEKS/EPER в Україні реалізована ініціатива «Швидка гуманітарна допомога під час війни для вразливих соціальних груп в Одеській області» в рамках проєктів швидкого гуманітарного реагування в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Харківській областях. Ініціатива передбачала створення Центру тимчасового перебування ВПО-ЛГТБК+ в Одесі, а разом з цим надання гуманітарної, правової та психологічної допомоги.


Неурядова організація «OutRight Action International»

Правозахисна ЛГБТІК-організація працює разом з активістами та організаціями, дипломатами, політиками та іншими партнерами задля просування рішень, орієнтованих на суспільство, і створення сталий правових та соціальних перетворень, бореться із системним насиллям, переслідуваннями та дискримінацією, яких зазнають представники спільноти в усьому світі.

Ініціативна група «Т*Південь» на базі громадської організації «ПРОЖЕКТОР» та за підтримки НУО «OutRight Action International» з травня 2022 року реалізовує ініціативу «Шелтер для Т-спільноти» в рамках екстренної допомоги для ЛГБТІК-спільноти в умовах російського вторгнення в Україну. Ініціатива передбачає надання тимчасового прихистку представникам трансспільноти та допомогу у соціальній адаптації шляхом надання психологічної та юридичної підтримки.


Чорноморський траст регіонального співробітництва

Чорноморський цільовий фонд регіонального співробітництва німецького фонду Маршалла (BST) сприяє регіональній співпраці та ефективному управлінню в Чорноморському регіоні, прозорості та відкритості урядів, сильному і ефективному громадському сектору, незалежним та професійним ЗМІ.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Дипломатична місія, яка офіційно представляє ЄС в Україні, підтримує ефективний діалог з урядовими установами та підвищує поінформованість про ЄС, його установи та програми, бере участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги ЄС тощо.

При підтримці BST та Представництва ЄС в Україні з 1 листопада 2020 року по 31 січня 2021 року проведена національна інформаційна кампанія #ЛікуйДобром.

Наші партнери

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Секретаріат Уповноваженого є постійно діючим органом, основними завданнями якого є організаційне, правове, науково-консультативне, інформаційно-аналітичне, науково-експертне, контрольне, матеріально-технічне, фінансове та інше забезпечення діяльності Уповноваженого з метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції.


Громадська спілка «Українська Гельсинська спілка з прав людини»

Найбільша асоціація правозахисних організацій в країні. Її діяльність спрямована на розвиток гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами спілки та іншими учасниками правозахисного руху.


Громадська організація «Українська медична студентська асоціація» (УМСА)

Є частиною Міжнародної федерації асоціацій студентів-медиків (IFMSA). Метою діяльності УМСА є захист інтересів студентів-медиків та сприяння ефективній реалізації можливостей майбутніх медиків в сучасних умовах шляхом здійснення культурної, оздоровчої, спортивної, наукової і просвітницької діяльності.


Україно-Швейцарський проєкт «Психологічне здоров’я для України» (MH4U)

Проєкт впроваджується GFA Consulting Group GmbH за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Його мета – прагнення зміцнити систему охорони психічного здоров’я і покращення якості послуг та життя для людей із проблемами психічного здоров‘я в Україні.


Благодійна організація «Благодійний Фонд «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)»

Об’єднує навколо себе людей, які живуть з наркозалежністю, (ЛЖН) задля допомоги один одному, забезпеченню потреб та захисту своїх прав. Завдання цієї організації – допомогти людям, які вживають наркотики, (ЛВН) інтегруватися, соціалізуватися і стати повноцінними членами суспільства.


Громадська організація «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА»

Об’єднує представників ЛГБТ-спільноти з метою інтеграції їх в українське суспільство через просування інтересів, надання доступу до інформаційно-освітніх програм, направлених на популяризацію здорового способу життя та різноманіття, розвитку партнерських відносин з державними і громадськими структурами на національному та міжнародному рівні.


Громадська організація «Когорта»

Створює умови для захисту прав трансґендерних людей, просування їхніх інтересів, забезпечення спеціальної медичної допомоги, включаючи профілактику і лікування ВІЛ/СНІДу, для підтримки здоров’я представників трансспільноти в України, що ґрунтується на потребах та їхньої проактивної участі.


Громадська організація «Райдужне життя»

Здійснює та забезпечує рівність прав і свобод громадян, у тому числі представникам етнічних та сексуальних меншин, особам з інвалідністю, особам, які зазнали насилля, учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим верствам населення, особам з будь-якими захворюваннями та особам з іншими ознаками.


Благодійна організація «100% життя. Одеса»

Тривалий час працює в Одеському регіоні, а її команда реалізовує комплексні проєкти з профілактики та нерозповсюдженню інфекційних і неінфекційних захворювань, що мають соціальне значення, у тому числі ВІЛ/СНІД та інших захворювань.


Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Найбільшая та найпотужніша організація в Миколаєвській області, команда якої працює в різних напрямках та реалізовує проєкти в інтересах суспільства, для надання допомоги певним категоріям населення, що її потребують. Цільовою групою, на котру спрямована діяльність організації є люди, що живуть з ВІЛ/СНІДом, жінки та діти.


Благодійна організація «Благодійний фонд «Український ресурсний центр»

Діяльність організації спрямована на протидію соціально-негативним подіям та роботу з групами ризику по відношенню до ВІЛ-інфекції.


Громадська організація «Альтернатива»

Пріоритетним напрямком роботи є ​​розвиток надання комплексної допомоги сім’ям, в яких є проблеми ВІЛ/СНІД. Основна мета діяльності — поліпшення якості життя людей, що живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВС) та їх близького оточення.


Громадська організація «Інститут політичної інформації»

Метою організації є підвищення обізнаності громадськості щодо реформ та політичних процесів, що відбуваються в країні, вироблення якісного аналітичного контенту, досліджень, інфографіки, новинних матеріалів які покращують поінформованість громадян в питаннях європейської інтеграції, асоціації з ЄС та НАТО. Місія – сприяння трансформації державних, громадсько-політичних інститутів і інформаційного простору, відповідно до демократичних цінностей та прав людини.


Всеукраїнська ініціатива «Активна громада» у місті Одеса

Всеукраїнська ініціатива «Активна громада» у місті Одеса від громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут “Республіка”» бере участь у прийнятті рішень на місцевому рівні та в обговоренні реформ.


Громадська організація «Відкрите суспільство України»

Діяльність орієнтована на якісні та безповоротні зміни в житті громадськості, спрямовані на створення європейських стандартів в суспільстві. Для досягнення цієї мети використовуються дієві інструменти впливу на владу, до якої важливо привести громадян, які спроможні здійснити демократичне перетворення суспільства, влади та цивільних інструментів. Тому першочерговим завданням організації є формування команди однодумців, поєднаних однією метою, які поділяють форми та способи роботи, готові докласти власні зусилля, знання та здібності для реалізації місії: «Одеса – місто, в якою є бажання жити».