Наші донори та партнери

Наші донори

The European Endowment for Democracy

Європейський фонд підтримки демократії (EED) працює з громадськими організаціями, демократичними рухами та активістами, а також незалежними медіаплатформами та журналістами, що сприяють встановленню плюралістичних демократичних політичних систем, для сприяння розбудови демократії в державах Європейської політики сусідства (країни Східного партнерства, Близького Сходу та Північної Африки), на Західних Балканах, в Туреччині, а також за їхними межами.


Посольство Канади в Україні

Офіційне дипломатичне представництво Канади в Україні відповідає за розвиток та підтримання відносин між Канадою та Україною. Історичні взаємини дружби між нашими двома країнами склалися завдяки поколінням українських іммігрантів до Канади.

При підтримці ЄФД та Посольства Канади в Україні з 1 лютого 2020 року здійснюється проєкт «Клініка прав людини».


Чорноморський траст регіонального співробітництва

Чорноморський цільовий фонд регіонального співробітництва німецького фонду Маршалла (BST) сприяє регіональній співпраці та ефективному управлінню в Чорноморському регіоні, прозорості та відкритості урядів, сильному і ефективному громадському сектору, незалежним та професійним ЗМІ.


Представництво Європейського Союзу в Україні

Дипломатична місія, яка офіційно представляє ЄС в Україні, підтримує ефективний діалог з урядовими установами та підвищує поінформованість про ЄС, його установи та програми, бере участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги ЄС тощо.

При підтримці BST та Представництва ЄС в Україні з 1 листопада 2020 року по 31 січня 2021 року реалізовувалась національна інформаційна кампанія #ЛікуйДобром.

Наші партнери

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Секретаріат Уповноваженого є постійно діючим органом, основними завданнями якого є організаційне, правове, науково-консультативне, інформаційно-аналітичне, науково-експертне, контрольне, матеріально-технічне, фінансове та інше забезпечення діяльності Уповноваженого з метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції.


Громадська спілка «Українська Гельсинська спілка з прав людини»

Найбільша асоціація правозахисних організацій в країні. Її діяльність спрямована на розвиток гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами спілки та іншими учасниками правозахисного руху.


Україно-Швейцарський проєкт «Психологічне здоров’я для України» (MH4U)

Проєкт впроваджується GFA Consulting Group GmbH за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Його мета – прагнення зміцнити систему охорони психічного здоров’я і покращення якості послуг та життя для людей із проблемами психічного здоров‘я в Україні.


Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

Провідна недержавна професійна організація, що у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової та технічної підтримки відповідних програм.


Благодійна організація «Благодійний Фонд «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)»

Об’єднує навколо себе людей, які живуть з наркозалежністю, (ЛЖН) задля допомоги один одному, забезпеченню потреб та захисту своїх прав. Завдання цієї організації – допомогти людям, які вживають наркотики, (ЛВН) інтегруватися, соціалізуватися і стати повноцінними членами суспільства.


Громадська організація «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА»

Об’єднує представників ЛГБТ-спільноти з метою інтеграції їх в українське суспільство через просування інтересів, надання доступу до інформаційно-освітніх програм, направлених на популяризацію здорового способу життя та різноманіття, розвитку партнерських відносин з державними і громадськими структурами на національному та міжнародному рівні.


Громадська організація «Когорта»

Створює умови для захисту прав трансґендерних людей, просування їхніх інтересів, забезпечення спеціальної медичної допомоги, включаючи профілактику і лікування ВІЛ/СНІДу, для підтримки здоров’я представників трансспільноти в України, що ґрунтується на потребах та їхньої проактивної участі.


Громадська організація «Райдужне життя»

Здійснює та забезпечує рівність прав і свобод громадян, у тому числі представникам етнічних та сексуальних меншин, особам з інвалідністю, особам, які зазнали насилля, учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим верствам населення, особам з будь-якими захворюваннями та особам з іншими ознаками.


Благодійна організація «100% життя. Одеса»

Тривалий час працює в Одеському регіоні, а її команда реалізовує комплексні проєкти з профілактики та нерозповсюдженню інфекційних і неінфекційних захворювань, що мають соціальне значення, у тому числі ВІЛ/СНІД та інших захворювань.


Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Найбільшая та найпотужніша організація в Миколаєвській області, команда якої працює в різних напрямках та реалізовує проєкти в інтересах суспільства, для надання допомоги певним категоріям населення, що її потребують. Цільовою групою, на котру спрямована діяльність організації є люди, що живуть з ВІЛ/СНІДом, жінки та діти.