Наші донори та партнери

Наші донори

The European Endowment for Democracy

Європейський фонд підтримки демократії (EED) працює з громадськими організаціями, демократичними рухами та активістами, а також незалежними медіаплатформами та журналістами, що сприяють встановленню плюралістичних демократичних політичних систем, для сприяння розбудови демократії в державах Європейської політики сусідства (країни Східного партнерства, Близького Сходу та Північної Африки), на Західних Балканах, в Туреччині, а також за їхними межами.

При підтримці ЄФД здійснюється проєкт «Клініка прав людини».

Наші партнери

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Секретаріат Уповноваженого є постійно діючим органом, основними завданнями якого є організаційне, правове, науково-консультативне, інформаційно-аналітичне, науково-експертне, контрольне, матеріально-технічне, фінансове та інше забезпечення діяльності Уповноваженого з метою здійснення парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини та громадянина та захист прав кожного на території України і в межах її юрисдикції.


Громадська спілка «Українська Гельсинська спілка з прав людини»

Найбільша асоціація правозахисних організацій в країні. Її діяльність спрямована на розвиток гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами спілки та іншими учасниками правозахисного руху.


Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я»

Провідна недержавна професійна організація, що у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової та технічної підтримки відповідних програм.


Благодійна організація «Благодійний Фонд «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)»

Об’єднує навколо себе людей, які живуть з наркозалежністю, (ЛЖН) задля допомоги один одному, забезпеченню потреб та захисту своїх прав. Завдання цієї організації – допомогти людям, які вживають наркотики, (ЛВН) інтегруватися, соціалізуватися і стати повноцінними членами суспільства.


Громадська організація «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА »

Об’єднує представників ЛГБТ-спільноти з метою інтеграції їх в українське суспільство через просування інтересів, надання доступу до інформаційно-освітніх програм, направлених на популяризацію здорового способу життя та різноманіття, розвитку партнерських відносин з державними і громадськими структурами на національному та міжнародному рівні.


Благодійна організація «100% життя. Одеса»

Тривалий час працює в Одеському регіоні, а її команда реалізовує комплексні проєкти з профілактики та нерозповсюдженню інфекційних і неінфекційних захворювань, що мають соціальне значення, у тому числі ВІЛ/СНІД та інших захворювань.