Центр тимчасового перебування ВПО-ЛҐБТК+ в Одесі

centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-01
centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-07
centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-05
centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-04
centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-06
centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-02
centr-tymchasovogo-perebuvannya-lgbtk-03
previous arrow
next arrow

В Одесі з липня 2022 року діє центр тимчасового перебування представників ЛҐБТК+спільноти, які внаслідок повномасштабного російського вторгнення стали внутрішньо переміщеними особами.

Мешканці прихистку можуть відвідувати групи психологічної підтримки, отримувати разове індивідуальне психологічно-мотиваційне консультування та інформаційно-довідкову підтримку.

Крім того, представники ЛГБТК+спільноти, які опинилися у скрутному становищі, отримують гуманітарну допомогу в вигляді сертифікатів для закупівлю необхідних товарів у мережі супермаркетів «Сільпо».

Центр тимчасового перебування для ВПО-ЛҐБТК+ в Одесі організований командою громадської організації «ПРОЖЕКТОР» за підтримки Місії міжнародної гуманітарної організації HEKS/EPER в Україні в рамках проєкту «Швидка гуманітарна допомога під час війни для вразливих соціальних груп в Одеській області» та продовжений з жовтня 2022 року за підтримки громадської організації «Київ Прайд».

Новини проєкту

Роз’яснення

Центр приймає ЛҐБТК+ та їхніх рідних: близьких родичів, таких як батьки, бабусі, дідусі, партнери, партнерки, діти. Якщо особа заселяється разом з кимось, тоді кожний потенційний мешканець прихистку заповнює анкету окремо. У пункті «чому ви потребуєте прихистку» вкажіть також, що ви подаєтеся разом.

Обробка заявки на поселення триває 48 годин. Ми її бачимо та обов’язково з вами зв’яжемося. Поселення в день заповнення заявки немає.

Максимальний термін перебування у Центрі – 30 діб.

У прихистку діють чіткі правила, які важливо дотримуватися. У разі порушення їх, така особа залишає прихисток без права на повторне заселення.

ГО «ПРОЖЕКТОР» залишає за собою право відмовити у поселенні, якщо форма заповнена недостатньо повно, або за інших причин.

Якщо вам немає 18 років, у вас має бути дозвіл одного з батьків або опікунів, якщо вам менше ніж 16 років – такий дозвіл має бути завірений нотаріально.

Як правильно заповнювати анкету на поселення?

  • У пункті «посилання на ваш профіль» має бути саме посилання, а не просто нікнейм. Профілі мають бути відкритими з моменту подання заявки до моменту як з вами зв’яжуться. Тобто, ви маєте відкрити профіль на 1-2 доби, далі можете знову закрити. Це необхідно аби ми впевнилися у вашій особі. Профілі мають бути активними.
  • Рекомендації зі спільноти: це мають бути щонайменше дві людини й чию приналежність до ЛҐБТ+спільноти можна ідентифікувати. Люди, яких ви вказуєте мають бути в курсі того, що ви їх вказуєте.
  • Вакцинація має бути дійсна на момент заповнення заявки. Якщо її немає – потрібно зробити до заселення і вказати це. Якщо ви прибуваєте з тимчасово окупованих територій, де не було можливості зробити вакцинацію – ви матимете три дні у прихистку на те, щоб її зробити (адреси пунктів вакцинації можна дізнатися за місцем). У інших випадках, без сертифікатів, на жаль, особи не заселяються.

Дякуємо за розуміння! Ми завжди будемо раді вам допомогти!

Анкета для поселення
    Даю згоду на дотримання правил перебування у Центрі і у разі їх порушення погоджуюсь на виселення без права на повторне проживання у Центрі.

    Мною прочитана Політика конфіденційності, і я даю згоду на обробку персональних даних.