Онлайн-курс «Здорове спілкування»

Проєкт «Здорове спілкування» – це онлайн-курс про комунікації між лікарем та пацієнтом, завдання кого є навчити працівників медичної сфери та студентів медичних навчальних закладів базовим навичкам спілкування з пацієнтами та їх родиною.

Реалізовують його юні лікарі разом з експертами у галузі лідерства та медичного права. Адже, як зазначає сама молодь, за 8 років навчання в медуніверситетах на вивчення питань комунікації між лікарем та пацієнтом за програмою виділено усього вісім годин профільної дисципліни, якій навчають за застарілими підручниками, що робить неефективним отримання вкрай необхідних навичок для майбутніх медпрацівників та лікарів. Це надало поштовх до ідеї проєкту.

Онлайн-курсу «Здорове спілкування» складається з трьох тижневих модулів по 6-7 відеороликів, де викладаються теми, аналізуються кейси з практики, а по закінченню кожного блоку містяться тести для перевірки засвоєних матеріалів і допоміжні посилання. Доступним онлайн-курс буде в травні 2021 року.

Проєкт здійснюється за підтримкою програми «House of Europe», що фінансується Європейським Союзом та фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Новини проєкту