Наші проєкти

Проєкт «Human Rights Clinic» працює з 1 лютого 2020 року за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) та Посольства Канади в Україні.

«Клініка» надає індивідуальну правову та психологічну підтримку ЛГБТІК+, людям, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ), жертвам домашнього насильства, а також медичним працівникам і пацієнтам, захворівшим на COVID-19, на тлі чого вони зазнали незаконних дій та їхні права були порушені.

Крім того, проєкт підтримує свободу слова, незалежні ЗМІ та журналістів, правозахисників та організації громадського сектору, надаючи їм юридичні послуги.

Проєкт реалізовується командою висококваліфікованих спеціалістів, а на його базі студенти юридичних факультетів провідних вишів проходять учбову практику, що забезпечує майбутнім фахівцям стійкий фундамент у їхньому прагненні втілювати демократичні цінності та захищати права людини.

Національну інформаційну кампанію #ЛікуйДобром провели задля поліпшення психологічного стану українського суспільства, стурбованого пандемією COVID-19 та її наслідками.

Ключова мета проєкту – зниження стигми та дискримінації щодо людей, які зіткнулися з тривалими проблемами після ураження коронавірусом COVID-19.

Проєкт реалізували за підтримки Чорноморського трасту регіонального співробітництва (BST) та Представництва ЄС в Україні.

Під час проведення кампанії вдалося охопити понад одного мільйона громадян.

«Здорове спілкування» – це онлайн-курс про правильну комунікацію між лікарем та пацієнтом, мета якого навчити медичних працівників та студентів-медиків базовим навичкам спілкування з пацієнтами та членами їхніх родин.

Курс став доступним у червні 2021 року на платформі Prometheus.

На поточний час слухачами курсу стали понад 2000 користувачів, 300 з яких отримали сертифікати про закінчення курсу.

Програма «Шо за FAQ» – медіапроєкт, направлений на сексуальну просвіту та популяризацію безпечних для здоров’я поведінкових паттернів серед молоді старшої 18 років.

Кожний випуск програми піднімає такі важливі теми, як захист від захворювань, що передаються статевим шляхом, зниження ризиків при практиці хімсексу, а також інші «гарячі», але важливі та актуальні для нашого часу питання.

Програма «неКекс» – це перша в Україні секс-освітня програма для підлітків.

Багато школярів середніх та старших класів, студентів та працьовиті молоді люди думають про секс, але не всі знають, що це та як ним правильно займатися. А запитати когось буває вкрай складно: однолітки мають хибні уявлення, а батьки втрачають свідомість від подібних питань. Тому відповісти на незручні запитання береться наша команда!