ГО «ПРОЖЕКТОР» розробила інформаційно-довідкову карту для ВПО-ЛҐБТК+ в Одесі

З весни 2022 року команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» за підтримки міжнародних та українських організацій виконує гуманітарну місію, надає прихисток для внутрішньо переміщених ЛҐБТК+, забезпечує дотримання прав і свобод переселенців з вразливих соціальних груп та надає психологічну підтримку.

Володіючи цим досвідом та зібравши найпоширені питання, в рамках діяльності Центру тимчасового перебування ВПО-ЛҐБТК+, що здійснюється за підтримки ГО «Київ Прайд», була розроблена інформаційно-довідкова карта.

Ця карта призначена допомогти мешканцям одеських прихистів зорієнтуватися та зрозуміти алгоритм дій для нормалізації власного життя після евакуації, вимушеного переміщення або переїзду.

Тут надані відповіді на першочергові питання, що зазвичай турбують переселенців. На карті вказані адреси і телефони, куди можна звернутися за консультацію та первинною допомогою.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.