Допомога юристів трансґендерам, небінарним людям та квірам

З 1 червня 2022 року за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» запустила ініціативу з юридичної допомоги трансґендерним, небінарним та квір-особам в умовах воєнного та повоєнного часу.

Наша мета – забезпечити дотримання прав і свобод найбільш вразливої частини ЛГБТК+спільноти в умовах воєнного та повоєнного часу на території України шляхом надання правової та інформаційної допомоги.

Адже від початку повномасштабного російського вторгнення на нашу адресу значно збільшилась кількість запитів від транслюдей, небінарних осіб та квірів, які потребують висококваліфікованої підтримки юристів. Зокрема їхні питання стосуються проходження військово-лікарської експертизи у військкоматах, перетину державного кордону, реєстрації нового місця перебування, отримання статусу біженця та тимчасового захисту за кордоном, отримання медичної та страхової допомоги тощо. Тому ми налагоджує співпрацю з іноземними партнерами і правозахисними ЛГБТК+організаціями країн ЄС задля того, щоб права кожної людини були дотримані та захищені.

Новини ініціативи

Запит на консультацію юриста

    Також я хочу взяти участь в інформаційно-просвітницьких вебінарах команди «ПРОЖЕКТОР» (поставьте позначку, якщо бажаєте автоматично зареєструватися у майбутніх онлайн-заходах та отримати на вказану вами електронну адресу запрошення).

    Я ознайомився(-лась) з Політикою конфіденційності та даю згоду на обробку персональних даних, вказаних у цій формі.


    Окремо в рамкам спільної ініціативи з групою трансґендерних та небінарних людей «Т*Південь» представники трансспільноти можуть отримати гуманітарну допомогу та препарати курсу ЗГТ за запитом, а також за наявністю місць тимчасовий притулок в Одесі.