Випуски «неКекс»

Програма «неКекс» – це перша в Україні секс-освітня програма для підлітків.

Багато школярів середніх та старших класів, студентів та працьовиті молоді люди думають про секс, але не всі знають, що це та як ним правильно займатися. А запитати когось буває вкрай складно: однолітки мають хибні уявлення, а батьки втрачають свідомість від подібних питань. Тому відповісти на ці запитання береться наша команда!

Проєкт реалізовано за участю YouTube-каналу FAQ TV за підтримки компанії Playtika UA.

Випуски «неКекс»

Випуск №1: «неКекс: Про секс»

Випуск від 30 квітня 2021 року. В пілотному епізоді спробуємо розібратися з тим, що таке секс, для чого чи кого він, в якому віці можна ним займатися, яким він буває, чому батьки соромляться цього слова та багато іншого. Допоможе нам в цьому психологиня Нонна Телюх.

Випуск №2: «неКекс: Про сексуальну орієнтацію»

Випуск від 3 травня 2021 року. У черговому випуску говоримо про сексуальну орієнтацію, з якого віку людина може зрозуміти свою сексуальну орієнтацію, що робити, коли тобі подобаються представники своєї статі, чому це сприймається так агресивно в нашому суспільстві. Розібратися в цих питаннях нам допоможе психологиня та резидентка dialog hub Заріна Давлетшина.

Випуск №3: «неКекс: Про ґендер»

Випуск від 12 травня 2021 року. Останнім часом багато розмов про ґендерну рівність. Але що таке «ґендерна рівність»? І взагалі, що таке той «ґендер» і чому ним змалечку лякають дітей? В третьому випуску поговоримо, в чому різниця між ґендером та статтю, між ґендером та сексуальною орієнтацію і чому ці поняття плутають, про види ґендеру і як визначити свій ґендер. Розібратися в цих питаннях нам допоможе психологиня Марина Діденко.

Випуск №4: «неКекс: Про інтимну гігієну»

Випуск від 17 травня 2021 року. Коли ти приймаєш душ, то що миєш найбільш ретельно? І взагалі, де навчають як правильно доглядати за тим дорогоцінним місцем, що знаходиться вище колін? Деяким підліткам не зручно питати про такі речі, наприклад, у своїх батьків. В четвертому випуску ми поговоримо про інтимну гігієну, як доглядати за своїми статевими органами, які можуть бути проблеми та що робити, щоб їх уникнути. Розібратися в цих питаннях нам допоможе лікар-інтерн Стас Кравчук.