Команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» у рамках національної інформаційної кампанії #ЛікуйДобром запустила у соціальних мережах масштабний флешмоб, спрямований на мобілізацію доброчинців та націлений на ліквідацію негативних психологічних наслідків пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.
Оскільки 2020 рік для багатьох виявився дуже непростим, команда організації вирішила провести активну промокампанію напередодні Новорічних та Різдвяних свят, щоб розпочати 2021 рік з добра.
Її мета – долучити українців до доброчинних ініціатив, робити прості справи, які дають відчуття щирості, радості та щастя, розповідати історії з життя про гарні вчинки та допомогу. Всі прояви доброчинності пропонують поєднувати хештегом #ЛікуйДобром у соціальних мережах. Адже цей головний меседж кампанії демонструє українцям приклад солідарності та поваги, першочергово, до лікарів та медичних працівників, які перебувають на передовій в боротьби з пандемією.
Відправною точкою для флешмобу стали соціальні відеоролики, в яких знялися майже два десятки відомих українців і лідерів громадської думки з різних сфер. Серед тих, хто долучився до кампанії, – акторка Ірма Вітовська-Ванца, ведучий «Телебачення Торонто» Майкл Щур, фронтвумен гурту «Go_A» Катерина Павленко, кулінарний експерт Євген Клопотенко, співак KHAYAT, стендап-комік Сергій Ліпко, сонграйтер DONTSOV, письменниця і ветеранка ООС Олена Герасим’юк, еко-бізнесмен Владислав Антипов, правозахисник і адвокат Віталій Матвєєв, психолог Роман Свечкоренко, психотерапевтка Марія Фабричева, музичний блогер Ваня Рассел, YouTube-блогер Іван Копилов та інші.
Створювали відеоролики за участі дитячої телешколи «АБО» за продюсування координатора медіакампанії #ЛікуйДобром і голови правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Андрія Радецького. З результатами роботи вже можна ознайомитися на сайті медіакампанії #ЛікуйДобром www.likuidobrom.com.ua.
Долучитися до медіакампанії та стати ментором доброчинності легко. Просто потрібно у Facebook чи Instargam опублікувати пост з хештегом #ЛікуйДобром, де важливо розказати свою історію, поділись прикладом чи ідеєю, які можуть надихнути інших робити добрі справи.