Випуски «Шо за FAQ»

Програма «Шо за FAQ» – медіапроєкт, направлений на сексуальну просвіту та популяризацію безпечних для здоров’я поведінкових паттернів серед молоді старшої 18 років.

Кожний випуск програми піднімає такі важливі теми, як захист від захворювань, що передаються статевим шляхом, зниження ризиків при практиці хімсексу, а також інші «гарячі», але важливі та актуальні для нашого часу питання.

Проєкт реалізовано за участю YouTube-каналу FAQ TV за підтримки компанії Playtika UA.

Випуски «Шо за FAQ»

Випуск №1. «Шо за FAQ: ВІЛ та гепатити»

Випуск від 7 квітня 2021 року. Автор проєкту Андрій Радецький та лікар-інфекціоніст Артур Новоскольцев говорять про безпечний секс з точки зору захисту від ймовірного інфікування найбільш серйозними та епідеміологічно значимими захворюваннями, такими як ВІЛ та вірусні гепатити.

Випуск №2. «Шо за FAQ: ІПСШ»

Випуск від 14 квітня 2021 року. Автор проєкту Андрій Радецький разом з лікарем-дерматовенерологом Валерієм Панковим піднімає найактуальніші питання про інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) та руйнує міфи щодо симптоматики та профілактики різних захворювань.

Випуск №3. «Шо за FAQ: Наркотики і психічне здоров’я»

Випуск від 21 квітня 2021 року. Це відео не носить пропагандистський характер і створено виключно з тією метою, щоб зменшити ризики при вживанні психоактивних речовин. Так, автор проєкту Андрій Радецький разом із психологом-адиктологом Артемом Осипяном говорять про різницю між легкими та важкими наркотиками, здійснюючи короткий екскурс в світ канабіноїдів та психоделіків. Вони пояснюють, чому вищезазначені типи речовин можуть становити загрозу для психіки людини, і розказують про те, як формується залежність, і до чого потрібно бути готовим.

Випуск №4. «Шо за FAQ: Хімсекс у великому місті»

Випуск від 28 квітня 2021 року. При вживанні наркотиків ризик є не лише для фізичного, але й психологічного здоров’я. Уникнути його не вдасться. Але як ризики можна знизити – розкажуть дослідник теми хімсексу, автор проєкту Андрій Радецький та лікар-нарколог Костянтин Байрачний.