ГО «ПРОЖЕКТОР» та БФ «Український ресурсний центр» уклали Меморандум про партнерство та співробітництво

16 червня 2022 року в офісі проєкту «Human Rights Clinic» відбулася зустріч керівників громадської організації «ПРОЖЕКТОР» та благодійної організації «Благодійний фонд «Український ресурсний центр». В ході зустрічі партнери обговорили нагальні питання щодо роботи з вразливими групами населення та уклали Меморандум про партнерство та співробітництво. Підписантами угоди виступили член правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Віталій Матвєєв та президентка Українського ресурсного центру Світлана Свириденко.

Метою цього документа є сприяння у поступальному розвитку українського суспільства на засадах верховенства права, зміцнення інститутів демократії, отримання прав людини, розвитку місцевого самоврядування в Україні та імплементація новітніх підходів та європейських стандартів у побудові демократичного суспільства.

Відтак керівники домовилися про об’єднання зусиль задля захисту прав та законних інтересів людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, внутрішньо переміщених і евакуйованих представників ЛГБТКІ+спільноти. Спільними зусиллями планується проведення заходів з профілактики, тестування та лікування ВІЛ-інфекції серед внутрішньо переміщених та евакуйованих представників ЛГБТКІ+спільноти, які мешкають в Одесі.

Окремим пунктом партнери зазначили зменшення стигми та дискримінації у суспільстві до ЛЖВ та ЛГБТКІ+, що в умовах правового режиму воєнного стану в Україні є вкрай актуальним питанням. Також буде проводитися інформування населення про стан громадського здоров’я к в регіоні, так і в Україні в цілому.

Меморандум про партнерство та співробітництво між ГО «ПРОЖЕКТОР» та БО «БФ «Український ресурсний центр»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.