Проводимо лекції «Котики про наркотики» для київських школярів

Голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Андрій Радецький разом з психологинею Заріною Давлешиною розпочали курс лекцій «Котики про наркотики». І цього тижня в якості експерименту відбулися перші лекції для школярів на базі освітнього простору Dialog Hub від Фонду Олени Пінчук. Слухачами стали учні 5-6 класів київської загальноосвітньої школи №155.

Під час заходу лектори розповіли підліткам не тільки про наркотичні речовини та їх негативний вплив на здоров’я людини. Вони також торкнулися питання вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та сумішей для паління, у тому числі кальянів та електронних цигарок, що набули популярності серед молоді більш старшого віку.

Як і очікувалося, в еру вільного інтернету підлітки дуже обізнані і розуміють шкоду, яку зазнає організм при вживанні різноманітних речовин. Однак, за думкою опитаних батьків та викладачів, такі лекції залишаються вкрай необхідними, щоб нагадати та інформувати юнаків і дівчат про існуючі загрози, а також для того, щоб виховувати у молоді спроможність оцінити ризики та бути відповідальними як за самих себе, так і для того, щоб застерегти своїх однолітків.