«Клініка прав людини» розпочала співпрацю з МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

28 листопада 2020 року під час робочої зустрічі громадська організація «ПРОЖЕКТОР» та Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» підписали Договір про партнерство та співпрацю в межах діяльності проєкту «Клініка прав людини».

Підписали документ член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Клініка прав людини», адвокат Віталій Матвєєв та голова правління МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Ігор Коновалов.

Миколаївська благодійна організація «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» є найбільшою та найпотужнішою організацією в регіоні, яка успішно надає послуги клієнтам різних вікових груп в сфері ВІЛ-сервісу в місті Миколаїв та Миколаївській області. Її метою є організація благодійної діяльності в інтересах суспільства, для надання допомоги певним категоріям населення, що потребують допомоги. Цільовою групою населення, на котру спрямована діяльність організації є люди, що живуть з ВІЛ/СНІДом, жінки та діти.

Під час зустрічі керівник благодійної організації розповів про великий запит клієнтів на юридичну допомогу та нестачу спеціалістів в сфері права, особливо щодо питань несплати пенсій по інвалідності та інших соціальних виплат, спори з майнових правовідносин тощо. Тому долучення до співпраці з проєктом «Клініка прав людини» є своєчасним рішенням.

Відтепер в рамках Договору партнери будуть забезпечувати взаємну всебічну підтримку задля здійснення спільної діяльності із захисту конституційних прав людини та громадських свобод в Україні на базі проєкту «Клініка прав людини», що працює при громадській організації «ПРОЖЕКТОР» при підтримці Європейського фонду демократії (EED) та Посольства Канади в Україні.

Юридична команда проєкту здійснюватиме правову допомогу та захист жертв порушення прав людей, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу. Крім того, юристи консультуватимуть та використовуватимуть правові засоби впливу для просування необхідних змін у законодавстві, підзаконних актах та практиці державних органів і органів місцевого самоврядування в захисті  прав осіб, які того потребують. Адвокати проєкту допомагатимуть захистити від порушення прав на стадії досудового слідства та в судах загальної юрисдикції.

Також організації-партнери погодили план роботи щодо проведення спільних заходів, домовились про розробку та реалізацію спільних проєктів, спрямованих на утвердження верховенства права та посилення гарантів прав і свобод людини, а також проведення інформаційних та адвокаційних кампаній в межах компетенції спеціалістів обох організацій.

Договір про партнерство та співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та МБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.