«Клініка прав людини» надає безкоштовні юридичні консультації лікарям у рамках медіакампанії #ЛікуйДобром

Юридична команда проєкту «Клініка прав людини» долучається до добрих справ та поширює можливість отримати безкоштовні онлайн-консультації для лікарів та медичних працівників, які постраждали від неправомірних та дискримінаційних дій з боку керівництва закладів, колег, близького оточення і суспільства в цілому через професійну діяльність та зазнали негативних наслідків пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Відтак упродовж національної медіакампанії #ЛікуйДобром, яку реалізовує команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» за підтримки Чорноморського трасту регіонального співробітництва (BST), працівники медичної сфери можуть дистанційно отримати рекомендації, підтримку та допомогу від кваліфікованих юристів та адвокатів.

Спеціалісти надають консультації з питань захисту власних прав, кримінального, адміністративного, цивільного, трудового, сімейного права тощо. Наразі найактуальнішими є запити щодо незаконного звільнення медпрацівників, захисту прав лікарів у разі зараження COVID-19 на робочому місці, соціальних гарантій фахівців медичної сфери, а також дискримінації лікарів та медперсоналу на робочому місці.

Звернутися по допомогу та стати клієнтами проєкту можна дистанційно: