ГО «ПРОЖЕКТОР» та УМСА стали партнерами та створюють онлайн-курс «Здорове спілкування»

2 березня 2021 року громадські організації «ПРОЖЕКТОР» та «Українська медична студентська асоціація» уклали Договір про співпрацю, зокрема у сфері охорони здоров’я та захисту порушених прав медичних працівників. Підписантами документу виступили голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Андрій Радецький та президентка ГО «УМСА» Дзвенислава Мисюга.

В межах договору передбачається взаємна підтримка у публічних заходах, спільні рекламні кампанії та акції, спрямовані на популяризацію діяльності організацій, участь у програмах і проєктах, розроблених з урахуванням спільних інтересів, та інше.

Крім того, сторони домовилися про розробку та створення онлайн-курсу про комунікації між лікарем та пацієнтом «Здорове спілкування», що реалізовується за підтримки програми «House of Europe», що фінансується Європейським Союзом. За задумом автора ідеї проєкту Станіслава Кравчука, відеолекції повинні навчити працівників медичної сфери та студентів медичних навчальних закладів базовим навичкам спілкування з пацієнтами та їх родиною.

Договір про співпрацю (партнерство) між ГО «УМСА» та ГО «ПРОЖЕКТОР»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.