ГО «ПРОЖЕКТОР» зареєстрована в Україні

Операція «ПРОЖЕКТОР» пройшла успішно! І з 29 листопада 2019 року наша громадська організація офіційно зареєстрована в Україні.

Що можемо про себе розповісти? Ми – команда активних громадян і досвідчених професіоналів. Кожен з нас має місію – допомагати тим, хто стикнувся з насиллям, дискримінацією, порушенням прав і свобод людини. Ми підтримуємо молодь із кризових груп, громадян, що опинилися в скрутному становищі, а також представників ЛГБТ-спільноти, чиї права були порушені.

Велику увагу приділяємо праву на отримання якісної медичної і психологічної допомоги. А це важливо у боротьбі із захворюваннями, що завдають серйозних проблем нашому суспільству. Тому один з напрямків нашої діяльності є подолання епідемії туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів та інших ІПСШ.

Нашими засновниками стали Андрій Радецький, Віталій Матвєєв і Кароліна Палайчук. Вони мають чималий досвід в адвокації, юридичному супроводі, вирішенні питань соціально-економічного характеру, а також сферах охорони здоров’я, правозахисту та зв‘язків з громадськістю.

Долучайтесь до нас! Слідкуйте за нашими новинами на сторінках:
☑️ https://www.fb.com/projectorgo/
☑️ https://www.instagram.com/projector_go/
☑️ https://t.me/projectorgo