Команда ГО «ПРОЖЕКТОР» поринула у проблематику ґендерно-зумовленого насильства

Команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» пройшла тренінг Міжвідомчого постійного комітету (IASC) «Основи концепції ґендерно-зумовленого насильства. Витоки, причини та наслідки». Захід було підготовлено та проведено Міжнародним Медичним Корпусом (IMC) з нагоди Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Фасилітаторкою виступила фахівчиня з протидії ґендерного насильства Луїза Акопян. Вона розповіла про сутність і витоки ґендерно-зумовленого насильства, після чого учасники тренінгу закріпили отриманні знання, виконуючи структурні вправи у групах.

Крім того, слухачі детально розібрали види насильства, його наслідки, причини та контекст ґендерно-зумовленого насильства.

По завершенню заходи присутні отримали рекомендації щодо реагування на випадки ґендерно-зумовленого насильства, екологічну модель і підхід, орієнтований на потерпілих. Всі слухачі отримали імені сертифікати про проходження тренінгу.

Нагадаємо, діяльність громадської організації «ПРОЖЕКТОР» передбачає підтримку та допомогу представникам соціальних груп, вразливих до дискримінації, а також тих, що зазнаються насильство на тлі стигми і дискримінації. Зокрема в рамках проєкту «Human Rights Clinic» потерпілі від насильства можуть отримати безкоштовну психологічну та юридичну підтримку, а в разі складних ситуацій – мультидисциплінарний супровід спеціалістів.