Насильство, права людини та толерантність: «Клініка прав людини» провела тренінг про цінності

9 грудня напередодні Міжнародного дня прав людини в конференц-залі готелю «Айвазовський» відбувся ґейміфікований тренінг про толерантність та цінності «З відкритими козирями». Провів його координатор проєкту «Human Rights Clinic», комунікаційник та проєктний менеджер ГО «ПРОЖЕКТОР» Олексій Лосинець.

Як зазначив у привітальному слові тренер, запит на проведення подібного заходу проєкт «Human Rights Clinic» неодноразово отримував від партнерських організацій, які працюють з різними верстами населення, в тому числі вразливими до стигми та дискримінації. Тому тренінг було адаптовано до пропозицій та акції «16 днів проти насильства», а серед учасників були присутні працівники БО «100 відсотків життя. Одеса», ГО «Когорта», ініціативної групи «Т-Південь», тимчасові мешканці одеського шелтеру для трансґендерних і небінарних людей, Центру тимчасового перебування ВПО-ЛҐБТ та інші бажаючі.

Кожен учасник тренінгу був залучений в обговорення обширної теми про потреби людини, як вони впливають на формування цінностей людини та соціальне середовище. Однак ключове завдання було розібрати, де і коли з’являється насильство, чи можливо його уникнути; зрозуміти, на якому етапі працюють права людини, а колі ні; а також вивчити місце гуманізму та толерантності у взаємодії з соціумом.

Для цього використовувались яскраві приклади та підготовлені ігри, під час яких аудиторія спробувала зазирнути у думки інших людей з різних шарів суспільства та долучалась до жвавих дискусій.

Зазначимо, тренінг «З відкритими козирями» підготовлено та проведено в рамках проєкту «Human Rights Clinic», що реалізовується командою громадської організації «ПРОЖЕКТОР» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) та Посольства Канади в Україні.


Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.