«Пункт незламності» для матерів з немовлятами: ГО «ПРОЖЕКТОР» ознайомилась з новим простором від IMC

2 грудня представники громадської організації «ПРОЖЕКТОР» завітали на відкриття Простору для матері та дитини в Одесі, створеному Міжнародним Медичним Корпусом (IMC). Це вже четвертий простір для матері та дитини в Україні: інші працюють у Ірпіні та Бучі на Київщині, а також у місті Стрій на Львівщині.

В цьому просторі жінки, що при надії, а також матері з немовлятами та дітьми до 5 років можуть отримати безкоштовні консультації щодо належних практик грудного вигодовування, прикорму дитини та харчування матері.

Наразі заклад працює в режимі «пункту незламності», де мати з дітьми можуть перебувати у період відсутності енергопостачання, зарядити ґаджети та провести час з дитиною в ігровій зоні з іграшками. В просторі передбачена чиста питна вода, підгузки для малюків, продукти прикорму для дітей до двох років.

Крім того, тут проводитимуться заходи з підтримки вагітних жінок, матерів і піклувальниць для захисту та популяризації безпечних та належних практик годування немовлят та дітей раннього віку. Разом з цим, бажаючі можуть відвідувати групові заняття та лекції спеціалістів, а також отримати інформацію про різні послуги та де їх можна отримати. Як приклад, жінки, що постраждали від домашнього насильства, можуть звернутися до юристів та психологів проєкту «Human Rights Clinic» громадської організації.

Новий простір матері та дитини в Одесі працює у будні з 8 до 17 години за адресою: вул. Новосельська, 108.