Можливості ГО «ПРОЖЕКТОР» презентували на Ярмарку вакансій в Одесі

16 листопада 2022 року представники громадської організації «ПРОЖЕКТОР» долучилися до Ярмарку вакансій, що проходив у приміщенні Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Участь у заході взяли близько 70 провідних роботодавців регіону, які презентували понад 500 вакансій у сферах освіти, охорони здоров’я, транспорту, фінансів, виробництва, торгівлі, державного управління та оборони. Загалом відвідувачами ярмарку стали майже 1,4 тисячі шукачів роботи, в тому числі внутрішньо переміщені особи.

Стенд ГО «ПРОЖЕКТОР» привернув велику увагу тих, хто цікавився можливостями співпраці та працевлаштування в організації громадського сектору. Серед них – психологи, соціальні працівники, юристи, журналісти, фахівці зі сфери IT-технологій та комунікації.

Під час заходу помітно відчувався запит переселенців в отриманні психологічної підтримки та юридичної допомоги, здебільшого серед тих громадян, хто має намір найближчим часом повертатися на деокуповані території Херсонщини або чиї рідні й досі перебувають в російській окупації.

Нагадаємо, громадська організація «ПРОЖЕКТОР» в рамках проєктної діяльності надає широкий спектр правової та психологічної допомоги для соціальних груп, що зазнають стигму, дискримінацію та наслідків повномасштабного російського вторгнення в Україну.