«Клініка прав людини» співпрацює з «Активною громадою» Одеси

Сьогодні, 31 березня 2021 року, в одеському офісі громадської організації «ПРОЖЕКТОР» відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між представниками проєктів «Human Rights Clinic» та «Право вибору» Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» в Одесі, що реалізовується в рамках діяльності громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Інститут «Республіка». Підписантами виступили член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Human Rights Clinic», адвокат Віталій Матвєєв та регіональна координаторка ВІ «Активна громада» в Одесі Ганна Ільіна.

Керівники проєктів домовилися про спільні дії, що сприятимуть розвитку суспільства на засадах верховенства права, зміцнення інститутів демократії, дотримання прав людини та розвитку місцевого самоврядування в Україні. Таким чином, віднині партнери будуть співпрацювати та здійснювати спільні заходи з метою підвищення політичної просвіти, поширення інформації про реформу місцевого самоврядування та заохочення громадян голосувати на виборах.

Крім того, представники громадських організації планують обмінюватися інформацією та підтримувати один одного при проведенні інформаційних кампаній та тематичних заходів для громадян.

Слід зазначити, що партнери вже неодноразово проводили спільні дебати, круглі столи, конференції, тренінги та інші заходи. Однак офіційно заявити про співробітництво вирішили лише зараз.

Нагадаємо, проєкт «Human Rights Clinic» здійснюється командою ГО «ПРОЖЕКТОР» при підтримці Європейського фонду демократії (EED) та Посольства Канади в Україні.

Меморандум про співпрацю між проєктами «Human Rights Clinic» та «Право вибору» ВІ «Активна громада» в Одесі

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.