«Детально про» толерантність чи нетерпимість: як одесити сприймають ЛГБТІ+ спільноту 🎦

В програмі «Детально Про», що виходить на хвилях «Українське радіо. Одеса», обговорили питання толерантності та нетерпимості в суспільстві. За приклад взяли Одесу, яка очолює антирейтинг регіонів, де скоєно найбільше нападів на громадських активістів, зокрема як наслідок діяльності у сфері прав ЛГБТ-спільноти.

Проте це не всі випадки, де має місце дискримінаційна складова щодо ЛГБТ. Тому в ефірі радіостанції ведуча Людмила Коллер спробувала розібратися з експертами: з якими проблемами стикаються представники ЛГБТІ+-спільноти і як вони вирішуються? Дізнавалася, як підвищити толерантність суспільства та знизити рівень гомофобії, а також з’ясовувала, які зміни в законодавчих нормах необхідні для зменшення дискримінації в суспільстві і які проблеми існують в правовому полі для представників ЛГБТІ+. Крім того, на стан справ щодо відношення до спільноти на Одещині вплинула й епідемія коронавірусу.

Більш детально – в радіоінтерв’ю з фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» Іваном Терещуком та членом правління громадської організації «ПРОЖЕКТОР», керівником проєкту «Клініка прав людини», адвокатом Віталієм Матвєєвим.