«Клініка прав людини» долучилася до впровадження проєкту «REAct»

Договір про співпрацю між громадською організацією «ПРОЖЕКТОР» та міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я було підписано 5 травня у Києві. Підписантами виступили уповноважений член правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Віталій Матвєєв та виконавчий директор МБФ «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков.

Метою документу є співробітництво двох сторін в рамках впровадження проєкту «REAct» («Rights-Evidence-Action» / «Права-Докази-Дія»), який реалізовується в рамках Програми «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції шляхом надання універсального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу, розширення доказово обґрунтованої профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, створення життєздатних та стабільних систем охорони здоров’я» відповідно до Договору між МБФ «Альянс громадського здоров’я» та Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Проєкт «REAct» передбачає запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні, що дозволяє фіксувати порушення прав представників ключових груп, вразливих до ВІЛ та туберкульозу (ТБ), і реагувати на них.

Віднедавна проєкт «REAct» впроваджується у співпраці з проєктом «Клініка прав людини», що реалізовується командою громадської організації «ПРОЖЕКТОР» при підтримці Європейського фонду демократії (EED).

В рамках співпраці здійснюється документування випадку порушень прав ключових спільнот, виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових спільнот, забезпечення надання юридичної, психосоціальної та інших видів підтримки у випадках порушення прав ключових груп. Крім того, передбачається створення системи перенаправлення отримувачів послуг до відповідних організацій та структур місцевого рівня, а також проведення спільних заходів, нарад, конференцій, семінарів, робочих зустрічей, які направлені на захист прав людини та громадянина.

Договір про співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.