Анонс: 27 травня запрошуємо на вебінар-семінар «Про небезпечні залежності з різних ракурсів»

У суботу, 27 травня 2023 року, за чисельними запитами представників вразливих спільнот громадська організація «ПРОЖЕКТОР» проведе інформаційно-просвітницький захід у гібридному форматі на тему: «Про небезпечні залежності з різних ракурсів».

У першій частині заходу разом із запрошеною спікеркою – менеджеркою ГО «Молодіжний центр розвитку» Анжелою ЮРЬЄВОЮ говоритимемо по те, що залежності – це не вирок, й завжди є вихід із ситуації. Крім того, існують не тільки залежності, які руйнують, але й ті, що творять. Обговоримо також тему вживання різних речовин в контексті хімічної залежності.

В другій частині психологиня проєкту «Human Rights Clinic» Юлія АРСІЄНКО розкаже про те, як розпізнати проблему та хто може мати схильність до наркозалежності, алкозалежності, тютюнопаління та ігроманії. Порушимо питання профілактики залежної поведінки та подискутуємо щодо медикаментозної залежності в контексті пожиттєвих терапій, таких як антиретровірусна та замісна гормональна.

Також до заходу долучиться адвокатка Кароліна ПАЛАЙЧУК, яка розповість про правову відповідальність, яка передбачена законодавством у вирішенні питань, пов’язаних з боротьбою із небезпечними залежностями.

Захід пройде у гібридному форматі. До зустрічі можна долучитися як наживо в Одесі – в конференц-залі готелю «Айвазовський» (вул. Буніна, 19), так й в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Важливо: кількість місць для участі наживо обмежена! Тому просимо уважно заповнювати реєстраційну форму.

Захід підготовлено за ініціативи групи трансґендерних і небінарних людей «Т*Південь» та за підтримки правозахисної організації OutRight International.

Інформаційно-просвітницький вебінар-семінар для трансспільноти та її союзників

(відбувся)

27 травня 2023 року
об 13:00 (GMT+3)

online / м. Одеса
вул. Буніна, 19
конференц-зала готелю “Айвазовський”