Календар подій: вересень 2020

Пресконференція «Чому не розслідуються злочини проти журналістів?»

Громадська організація «ПРОЖЕКТОР» за підтримкою Європейського фонду демократії (EED) з лютого 2020 року реалізовує проєкт «Human Rights Clinic». В його рамках здійснюється захист інтересів активістів правозахисного руху та журналістів, що зазнали переслідування, нападу, свавілля з боку правоохоронних органів та державних установ тощо.

Наразі команда проєкту супроводжує чотири кримінальні справи щодо перешкоджання професійної журналістської діяльності. Проте команда юристів та адвокатів зіткнулася з ситуацією, коли справи не розслідуються, навмисно затягуються, а деякі провадження не передаються на розгляд суду вже 3 роки.

Під час заходу спікери обговорять резонансні випадки порушення прав журналістів в Одесі та області, розкажуть про розвиток подій цих справ, а також окреслять шляхи вирішення існуючих проблем в сфері медійного права.

Спікери:

  • Віталій Матвєєв, член правління громадської організації «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Human Rights Clinic», адвокат, медіаюрист;
  • Олександр Остапенко, представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в південних областях;
  • Євгенія Генова, заступниця головного редактора видання «Ізбірком», комунікаційниця Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»;
  • Михайло Штекель, кореспондент української служби «Радіо свобода»;
  • Євген Вовк, член правління Одеської регіональної організації «Національна спілка журналістів України», юрист.

Попередня акредитація за телефоном: 0633644228, 0668841428 (Олексій).

Просимо учасників заходу дотримуватися карантинних обмежень.

Онлайн-трансляція заходу буде доступна на сторінці PMA Odesa Hub у Facebook.

Пресконференція щодо захисту прав журналістів

17 вересня

об 11:00

Одеса, вул. Фонтанська дорога, 3, PMA Odesa Hub