ГО «ПРОЖЕКТОР» приєдналась до проєкту «Психічне здоров’я для України» (MH4U)

2 вересня 2020 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між громадською організацію «ПРОЖЕКТОР» та Консатлингової групи GFA в рамках Україно-Швейцарського проєкта «Психічне здоров’я для України» (MH4U). Підписантами документу стали голова правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Андрій Радецький та керівник проєкту «Психічне здоров’я для України», консультант Консалтингової групи GFA Гайко Кьоніґштайн.

Проєкт «Психічне здоров’я для України» впроваджується Консалтинговою групою GFA за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Його мета – прагнення зміцнити систему охорони психічного здоров’я і покращення якості послуг та життя для людей із проблемами психічного здоров‘я в Україні.

Відповідно до тексту документа, партнери стануть частиною системи надання кваліфікованої допомоги та психосоціальної підтримки для людей із психічними розладами в Україні, співпрацюватимуть над удосконаленням допомоги та в напрямку усунення правових бар’єрів доступу до послуг цільової групи, можливих варіантів та шляхів їх подолання. Крім того, планується спільна підготовка та проведення акцій, форумів, семінарів, тренінгів для працівників та клієнтів підписантів.

Меморандум між ГО «ПРОЖЕКТОР» та GFA Consulting Group GmbH про співпрацю

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.