Транслюди та їх союзники ознайомились з основами позитивної психотерапії та ефективного спілкування

18 квітня в конференц-залі одеського готелю «Айвазовський» коуч-тренерка і фінансова грант-менеджерка ГО «ПРОЖЕКТОР» Юлія Беседа провела мотиваційно-практичний тренінг для трансспільноти та її союзників на тему: «Щастя поза ґендером. Якості життя і життєві позиції людини».

До заходу долучилось 20 учасників, в тому числі мешканці шелтеру для трансґендерних і небінарних людей, представники ініціативної групи «ТПівдень», місцеві ЛҐБТ-активісти і союзники спільноти. Тренінг складався з двох частин. Спочатку тренерка розповіла про основні принципи позитивної психотерапії та разом з учасниками і учасницями створила індивідуальні моделі якості життя, щоб допомогти присутнім знайти власний баланс.

Після перерви, розділившись на чотири команди, слухачі долучились до гри «Метаморфічні образи людей». Це гра, яка допомагає зрозуміти, як взаємодіяти і налаштувати своє ставлення до людей з різними життєвими позиціями. Учасникам і учасницям потрібно було придумати метаморфічну назву образа Людина, який їм дістався, а потім розкрити особливості її поведінки та прагнення, її риси характеру. Ключове завдання – зрозуміти, як спілкуватися з людьми різних позицій та спробувати вжитись в різні ролі.


Тренінг відбувся за ініціативи групи трансґендерних і небінарних людей «Т-Південь» та за підтримки правозахисної організації «OutRight International».