Анонс: 22 квітня запрошуємо на вебінар-семінар «Здоров’я транслюдини в умовах воєнного часу»

22 квітня 2023 року громадські організації «ПРОЖЕКТОР» і «Когорта» проведуть інформаційно-просвітницький вебінар-семінар для трансспільноти та її союзників на тему «Здоров’я транслюдини в умовах воєнного часу».

Першу частину присвячено проблематиці ВІЛ/СНІД. Експертка з питань ВІЛ Наталя КАРАГАШОВА розповість про вірус імунодефіциту людини та міфи, які накопичувались навколо нього десятиліттями. Окремо спеціалістка порушить питання здоров’я трансґендерних людей, профілактичних заходів і боротьби з ВІЛ/СНІД, зокрема передекспозиційної профілактики PrEP.

У другій частині поговоримо про корекцію статі, гормональну терапію та її вплив на організм людини. Розповість про це лікар-ендокринолог вищої категорії, завідувачка міським ендокринологічним відділенням міської клінічної лікарні №9 Дніпровської міськради Тетяна КРАЙНЯК, яка має багаторічний досвід роботи з трансґендерними пацієнтами у процесі транспереходу.

Захід пройде у гібридному форматі. До зустрічі можна долучитися як наживо в Одесі – в конференц-залі готелю «Айвазовський» (вул. Буніна, 19), так й в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Захід підготовлено за ініціативи групи трансґендерних і небінарних людей «Т*Південь» та за підтримки правозахисної організації OutRight International.

Інформаційно-просвітницький вебінар-семінар для трансспільноти та її союзників

22 квітня 2023 року
об 13:00 (GMT+3)

online / м. Одеса
вул. Буніна, 19
конференц-зала готелю “Айвазовський”