Помічники юридичної команди ГО «ПРОЖЕКТОР» взяли участь у дебатному турнірі

У минулі вихідні при підтримці Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» відбувся дебатний турнір з політичних реформ серед студентів одеських вишів. Тема інтелектуальної ігри: «Молодіжна політика, судова, адміністративна та конституційна реформи».

До участі долучилися 4 команди. Серед них – команда від ГО «ПРОЖЕКТОР», в яку увійшли помічники юристів організації Єлизавета Барашкова та Денис Дрождей – студенти Одеського національного університету ім. І. Мечникова.

Турнір тривав близько трьох годин за форматом Британських парламентських дебатів на платформі Zoom. Команди поділилися на «уряд» та «опозицію». Після кожна сторона отримувала завдання, основані на актуальних питаннях, та відпрацьовувала свою позицію, яку відстоювала перед конкурентом. Наприклад, чи має право голосу на місцевих виборах громадяни, які не є платниками податків? Або чи є необхідність ліквідувати райони?

По завершенню гру були підбиті підсумки та надані рекомендації щодо виступів дебатерів.

Анна ЯБЛОКОВА
юристка проєкту «Клініка прав людини» ГО «ПРОЖЕКТОР»:

«Дуже здорово, що у молоді є можливість взяти участь у турнірі такого формату. Це відмінна практика для відточування майстерності ведення дискусії, висловлювання власної думки, набуття навичок аналізу сильних та слабких сторін своєї аргументації. Тому як для майбутніх практикуючих юристів вміння доказувати, обґрунтовувати та аргументувати свою точку зору є важливим та невід’ємним інструментом в роботі».