Команда ГО «ПРОЖЕКТОР» отримала від IMC важливі антистресові навички

Команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» долучилася до ініціативи International Medical Corps та пройшла компонент курсу ВООЗ з управління стресом «Важливі навички в період стресу» у груповій терапії. Метою курсу є поліпшення психоемоційного стану, профілактика стресових станів та професійного вигорання в роботі з клієнтами різних категорій.

Протягом місяця спеціалісти вивчали методики роботи з думками та почуттями, які можуть негативно впливати на психологічний стан, навчалися практикам заземлення та отримували інші навички, які особливо важливі та необхідні у поточних умовах воєнного часу. Загалом курс складався з п’яти тематичних занять, після кожного з яких слухачі отримували домашні завдання для закріплення нових навичок.

Керівник організації Віталій Матвєєв зазначив, що ілюстроване керівництво, яке використовувалось під час проходження курсу, є дієвим і ефективним, особливо в роботі з внутрішньо переміщеними особами та біженцями. Кожен розділ посібника викладений доступною та простою мовою, а в якості додатку прикріплені аудіозаписи вправ, які можна пройти як індивідуально, так і під час командного проходження курсу.

Крім того, спеціалісти скористалися можливістю пройти курс проблем-менеджменту в індивідуальній терапії.

По завершенню кожен учасник отримав стрес-іграшку, яка стала приємним бонусом від партнерської організації.