Онлайн-група психологічної підтримки для біженців та ВПО з вразливих груп змінює час роботи

При проєкті «Human Rights Clinic» продовжує працювати онлайн-група психологічної підтримки за принципом «рівний – рівному» для українських біженців та внутрішньо переміщених осіб із числа вразливих соціальних груп, таких як ЛГБТК+, людей, які живуть ВІЛ/СНІД, їхніх рідних та близьких, жертв насильства.

Від старту у червні минулого року проведено вже 30 таких онлайн-груп. Під час цих зустрічей учасники обговорювали питання адаптації до нових умов життя, складності життя закордоном на місцях релокації, відсутність дозвілля та нестачу спілкування. Також порушували питання національної ідентичності та «токсичної» провини, стурбованості щодо самотності та розлуки з близькими, проживання наслідків війни. Чимало зустрічей присвячено вивченню саме почуттів, на які вплинули воєнні дії, розбирали особисті стосунки, страхи, тривогу та втрати, намагалися бути більш чутливими до себе, говорили про емоційність та стресостійкість, відчай та безсилля, обмеження та можливості сьогодення.

Шукати рішення спільно з новим колом друзів допомагає психологиня проєкту Юлія Арсієнко, яка навчає присутніх говорити про власні труднощі, свої почуття та хвилювання і, як результат, переформулюють наявні проблеми у власне завдання.

Проте відтепер ці зустрічі проходитимуть щочетверга ввечері на платформі сервісу Zoom. Зареєструватися для участі можна за наступною формою:

Форма для реєстрації учасників групи

    Оберіть соціальну групу, до якої ви належите:

    Я ознайомився(-лась) з Політикою конфіденційності та даю згоду на обробку персональних даних, вказаних у цій формі.


    Ця новина опублікована за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.