Громадські організації «ПРОЖЕКТОР» та «Альтернатива» розпочали спільну діяльність

1 липня 2022 року громадські організації «ПРОЖЕКТОР» та «Альтернатива» уклали Меморандум про співпрацю. Підписантами виступили керівники організацій – Віталій Матвєєв та Стелла Сусленко. Робоча нарада з планування спільної діяльності відбулася цього тижня, до якої долучилися представники команди проєкту «Human Rights Clinic» та координаторка проєктів ГО «Альтернатива» Ольга Стоянова.

Громадська організація «Альтернатива» є послідовником МГО «Лікарі без кордонів», від якого перейняла модель психосоціальної підтримки людей з проблемами ВІЛ/СНІДу і продовжує працювати в напрямку надання психологічної та соціальної допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД в Україні.

Відтепер організації об’єднують зусилля задля захисту прав та законних інтересів людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, внутрішньо переміщених та евакуйованих представників ЛГБТКІ+спільноти та жертв домашнього насильства. Також партнери проводитимуть спільні заходи з підвищення рівня правової обізнаності спільнот та співпрацюватимуть у наданні юридичного та психологічного консультування, обміні інформації та організаційно-технічною підтримкою у проведенні інформаційних кампаній, тематичних заходів, круглих столів, форумів, відкритих лекцій, тренінгів, презентацій, ігор-моделюванні.

Спільними зусиллями організації сприятимуть поступальному розвитку українського суспільства на засадах верховенства права, зміцненню інститутів демократії та дотримання прав людини.

Меморандум про співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та ГО «Альтернатива»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.