В Одесі знов можна наживо отримати консультацію від спеціалістів «Клініки прав людини»

Офіс громадської організації «ПРОЖЕКТОР» в Одесі, зокрема команди проєкту «Клініка прав людини», знов працює для громадян у повному режимі після карантину.

Відучора, з 11 травня, в Україні розпочався перший етап послаблення карантину. Відповідно до рішення уряду, пом’якшення торкнулися низки сфер діяльності, в тому числі кабінетів психологів, адвокатських і юридичних фірм. Тому ті, хто перебуває в Одесі, нарешті можуть наживо поспілкуватися з нашими юристами і психологом.

Однак ми закликаємо дотримуватися карантинних заходів і просимо клієнтів, що звертаються до офісу, не нехтувати правилами безпеки під час пандемії.

Разом з цим, для громадян з інших населених пунктів залишається можливість дистанційно отримувати від наших спеціалістів поради і відповіді на питання, що турбують. Для цього можна скористатися формою звернення, електронною поштою, проконсультуватися у телефонному режимі та Skype.

Крім того, триває підготовка для супроводження адвокатом справ, що перебувають як на стадії досудового слідства, так й судового розгляду.

Нагадаємо, що офіс працює по буднях з 9 до 18 години.

Телефон для довідок: +38 (063) 516-39-04.