ГО «ПРОЖЕКТОР» розпочала співпрацю з Благодійним Фондом «ВОЛНА»

Сьогодні, 6 травня, в Києві відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між громадською організацію «ПРОЖЕКТОР» та благодійною організацією «Благодійний Фонд «Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю (ВОЛНА)». Його мета – співробітництво в сфері надання правової, соціальної та психологічної допомоги людям, які живуть з наркозалежністю. Підписантами документу стали уповноважений член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Клініка прав людини», адвокат Віталій Матвєєв та директор БО «БФ «ВОЛНА» Олег Димарецький.

Благодійний фонд «ВОЛНА» об’єднує навколо себе людей, які живуть з наркозалежністю, (ЛЖН) задля допомоги один одному, забезпеченню потреб та захисту своїх прав. Завдання цієї організації – допомогти людям, які вживають наркотики, (ЛВН) інтегруватися, соціалізуватися і стати повноцінними членами суспільства.

Відповідно до тексту документа, організації-партнери стануть частиною системи надання кваліфікованої допомоги ЛВН, співпрацюватимуть над удосконаленням допомоги ЛЖН та в напрямку усунення правових бар’єрів доступу до послуг цільової групи, можливих варіантів та шляхів їх подолання. Крім того, планується спільна підготовка та проведення акцій, форумів, семінарів, тренінгів для працівників та клієнтів організацій-підписантів.

Така сумісна діяльність, в першу чергу, сприятиме зниженню поширення ВІЛ та інших інфекційних хвороб серед представників уразливих груп населення, до яких належать ЛЖН та ЛВН, в тому числі пацієнти, що отримують замісну підтримувальну терапію (ЗПТ). Увагу приділятиметься і людям, які вживають ін’єкційні наркотики (ЛВНІ).

Нагадаємо, що раніше в рамках діяльності ГО «ПРОЖЕКТОР» відбулася серія лекцій для київських школярів «Котики про наркотики» та виступ на тему «18+ Sex, Drugs & Techno: лайфхаки зменшення шкоди, або Хімсекс у великому місті».

Меморандум про співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та БО «Бладодійний фонд «ВОЛНА»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.