«Клініка прав людини» об’єднує зусилля з УГСПЛ задля захисту прав і свобод громадян

Громадська організація «ПРОЖЕКТОР» і громадська спілка «Українська Гельсинська спілка з прав людини» домовились об’єднати зусилля задля захисту конституційних прав людини та громадських свобод в Україні. З цією метою 13 травня було підписано Меморандум про співпрацю. Підписантами виступили уповноважений член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Клініка прав людини», адвокат Віталій Матвєєв та виконавчий директор УГСПЛ Олександр Павліченко.

Українська Гельсінська спілка з прав людини є найбільшою асоціацією правозахисних організацій. Її діяльність спрямована на розвиток гуманного суспільства, що базується на повазі до людського життя, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами спілки та іншими учасниками правозахисного руху.

Відповідно до документу, сторони домовилися забезпечувати взаємну всебічну підтримку. Серед ключових напрямків роботи – правова допомога та правовий захист осіб, чиї права було порушено, консультування та просування змін у законодавстві щодо захисту прав людини, організація і проведення різних спільних заходів, розробка та реалізація проєктів, спрямованих на утвердження верховенства права та посилення гарантій прав і свобод людини тощо. Також на базі проєкту «Клініка прав людини», що реалізовує команда ГО «ПРОЖЕКТОР» за підтримкою Європейського фонду демократії (EED), сторони співпрацюватимуть в напрямку захисту прав на стадії досудового слідства і в судах загальної юрисдикції адвокатами та юристами цього проєкту.

До речі, на минулому тижні в столиці відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та БО «Благодійний Фонд «ВОЛНА».

Меморандум про співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та ГС «Українська Гельсинська спілка з прав людини»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.