Команда ГО «ПРОЖЕКТОР» пройшла тренінг з безпеки та самозахисту

14 липня 2021 року в Одесі вперше пройшли практичні заняття з безпеки для журналістів та блогерів, що розроблені за ізраїльською системою самозахисту. Організатором заходу виступив Інститут Політичної Інформації, який запросив для проведення 8-годинного практикуму президента Федерації Крав мага України, автора тренінгів із самозахисту і безпеки, письменника і публіциста Антона Фарба.

Долучилися до участі в заході 18 журналістів, активістів та правозахисників, що працюють на півдні України. Серед них – представники команди проєкту «Human Rights Cliniс».

Тренінг складався з теоретичної частини та практики з самозахисту у спортивній залі. Протягом дня учасники дізнавалися, як передбачити напад та ймовірну конфліктну ситуацію, вивчали методи деескалації конфліктів, розглядали рівні безпеки та протидію нападам, практикували навички роботи у натовпі та звільнення від захватів, отримували знання про підручні засоби і можливості їх використання при самообороні, захист та барикадування офісу тощо.

Таким чином, в підсумку слухачі змогли навчитися оборонятися та ухилятися від кризових ситуацій.