На виставці організацій в Одесі презентували ГО «ПРОЖЕКТОР»

3 липня 2021 року в Міському саду Одеси в рамках святкування Дня молоді відбулася Виставка-ярмарок громадських і благодійних організацій. Організатором заходу виступив департамент внутрішньої політики Одеської міської ради. До участі долучилося близько 30 організацій, в тому числі команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР».

Під час заходу містяни та гості Одеси мали можливість познайомитися з діяльністю місцевих активістів та правозахисників, дізнатися більше про волонтерські рухи, долучитися до громадських ініціатив.

Ключову увагу в презентації ГО «ПРОЖЕКТОР» її команда приділила проєкту «Human Rights Clinic», який реалізовується на півдні країни за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) та Посольства Канади в Україні. Адже саме у середмісті Одеси розташувався офіс проєкту й більшість активностей відбувається саме тут.

Відвідувачі активно цікавилися представленою інформацією, яка для багатьох є актуальною. Виявилось, що питання протидії домашньому насильству вкрай хвилює чимало родин, а протиправні дії на тлі стигми чи нетерпимості – не рідкість. Про це громадськість розповідала представникам ГО «ПРОЖЕКТОР» в ході спілкування.

Цей захід також був корисним й для самих представників громадського сектору. Міськрада проводить його не вперше – і він вже встиг стати свого роду місцевою нетворкинговою платформою. Член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник проєкту «Human Rights Clinic», адвокат Віталій Матвєєв особисто поспілкувався з представниками присутніх організації, які виразили довіру і зізналися, що потребують певної правової допомоги, а для повноцінної роботи активістам і волонтерам не завжди вистачає наявної юридично-освітньої бази.

До речі, на виставці-ярмарку про свою діяльність розповідали БО «100 відсотків життя. Одеса» та ВІ «Активна громада» в Одесі, з якими команда проєкту «Human Rights Clinic» плідно співпрацює в межах чинних угод і договорів. Під час зустрічі партнери обговорили перебіг спільних активностей та плани на найближчий час.


Ця новина опублікована за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.