До співпраці з «Клінікою прав людини» долучилася БО «100% життя. Одеса»

Громадська організація «ПРОЖЕКТОР» підписала Угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин в межах проекту «Human Rights Clinic». Зацікавленою в співпраці стороною стала благодійна організація «100% життя. Одеса», в офісі якої сьогодні відбулося офіційне підписання документу. Підписантами виступили адвокат, член правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Віталій Матвєєв та голова правління-директор БО «100% життя. Одеса» Алла Ходак.

Благодійна організація «100% життя. Одеса» тривалий час працює в регіоні, а її команда реалізовує комплексні проекти з профілактики та нерозповсюдженню інфекційних і неінфекційних захворювань, що мають соціальне значення, у тому числі ВІЛ/СНІД та інших захворювань.

Під час зустрічі представники благодійної організації окреслили дуже великий спектр юридичних проблем, з якими вимушені перетинатися люди, що живуть з ВІЛ/СНІД. В цьому переліку – питання розголошення лікарями статусу людей з ВІЛ+, примусова тестування на ВІЛ при працевлаштуванні, відмову проходити тест на ВІЛ при лікуванні, тощо. В більшості вирішення таких ситуації потребують чималих зусиль, і ще більше коштів, які йдуть на юридичні послуги, витрати під час досудових та судових розглядів, залучення компетентного адвоката.

Відтепер в межах діяльності проекту «Human Rights Clinic», ініційованого ГО «ПРОЖЕКТОР» за підтримкою Європейського фонду демократії (EED), юридична підтримка та допомога в таких випадках буде надаватися безкоштовно. Крім того, у разі виявлення порушення прав осіб, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІД, а також ЛГБТ+ та їхнього близького оточення, про такі факти будуть повідомлені юристи та адвокати ГО «ПРОЖЕКТОР» для подальшого їх супроводу.

Також організації-партнери планують провести семінари і тренінги, спрямовані на просвіту щодо захисту прав людини і громадянина, долучатися до спільного проведення конференцій і круглий столів.

Угода про співробітництво та організацію взаємовідносин між ГО «ПРОЖЕКТОР» та БО «100% життя. Одеса»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.