Провели лекцію у Києві про коронавірус COVID-2019

5 березня у Києві медичний консультант ГО «ПРОЖЕКТОР», лікар-інфекціоніст Артур Новоскольцев прочитав науково-популярну лекцію «Коронавірус: Що потрібно знати, щоб вночі спокійно спати?».

Зустріч, що проходила в приміщенні простору відкритих розмов Dialog Hub Фонду Олени Пінчук, відвідали студенти, освітяни, активісти та волонтери, а також небайдужі до теми здоров’я жителі столиці.

Лекція була досить динамічною, адже лектор побудував її таким чином, щоб охопити всі актуальні питання про коронавірус, які наразі цікавлять населення: звідки з’явився коронавірус COVID-2019, яка клініка цього вірусу, наскільки небезпечним він є, яка насправді летальність, як себе захистити. Окремої розмови стосувалися хибні факти, що ширяться в суспільстві з приводу нової недуги. Тому розвінчанню міфів спікер приділив цілий блок своєї лекції.

Артур НОВОСКОЛЬЦЕВ
лікар-інфекціоніст, медичний консультант ГО «ПРОЖЕКТОР»

«У нас була дуже гаряча дискусія, під час якої надійшло від слухачів безліч цікавить запитань. Це підкреслює важливість і актуальність теми. Судячи з реакції, мені вдалося не тільки заспокоїти людей, але й надихнути, оскільки у багатьох, хто йшов з лекції, була посмішка на обличчі».