В одеському БДСМ-барі говорили про толерантність

Інформаційна сесія щодо толерантності та дискримінації в Україні відбулася 24 вересня в одеському БДСМ-барі «Iznanka». До зустрічі долучилися представниці громадської організації «ПРОЖЕКТОР». Модераторкою заходу виступила тренерка Національного Демократичного Інституту міжнародних відносин в Україні (NDI) Ольга Стоянова.

В ході дискусій учасники обговорили питання прав вразливих до дискримінації соціальних груп, розбирали на практичних ситуаціях приклади утиску та порушення прав ЛГБТ, обговорювали міфи про гомосексуальність та розвінчування їх.

На заході була присутня молода лесбі-пара. Дівчата поділилися власним життєвим досвідом та розповіли  про складнощі, з якими зіткаються у суспільстві та в повсякденні.

До обговорення долучилася членкиня правління ГО «ПРОЖЕКТОР» і юристка проєкту «Клініка прав людини» Кароліна Палайчук. Вона розповіла про проблемні справи, якими наразі займається команда проєкту, а саме: неможливість всиновлення ЛГБТ-парами дітей, труднощі в отриманні спадщини одним з партнерів, складності ЛГБТ у спілкуванні з поліцією. Також спікерка порушила тему можливості всиновлювати дітей людям, які живуть з ВІЛ, що визвало жваве обговорення у аудиторії.

По завершенню зустрічі Ольга Стоянова та Кароліна Палайчук домовилися про проведення інших спільних заходів щодо питань захисту прав людини, толерантності та дискримінації в Україні.