ГО «ПРОЖЕКТОР» пропонує підтримати Музей виборів в Одесі

Нещодавно представники громадської організації «ПРОЖЕКТОР» відвідали одеський Музей виборів, щоб підтримати незалежну журналістську спільноту та ком’юніті навколо дружнього видання «Ізбірком».

Організатори зустрічі проведи екскурсію по історії виборів, ознайомили з унікальними експонатами й навіть надали можливість на мить перевтілитися у виборця минулих років.

Зазначимо, що видання «Ізбірком» є інформаційним партнером проєкту «Human Rights Clinic», що під керівництвом адвоката Віталія Матвєєва реалізовує команда ГО «ПРОЖЕКТОР» при підтримці Європейського фонду демократії та Посольства Канади в Україні. Тому під час зустрічі також були обговорені перспективи проведення в приміщенні Музею виборів тематичних лекцій в рамках діяльності організації, екскурсій для молоді та спільні дії задля розвитку виборчої культури в регіоні.

Підкреслимо, «Ізбірком» є незалежним виданням, яке регулярно публікує власні журналістські розслідування та об’єктивну перевірену інформацію. Завдяки підтримці читачів «Ізбірком» оплачує роботу незалежних журналістів, забезпечує роботу Музею виборів, розповсюджує україномовну газету в усіх районах Одещини, просуває цінності демократії та права людини.