В Одесі суд розпочав вивчати докази в кримінальній справі проти трансґендерки 💼🎦

Скандальна справа дікпіку одеської трансґендерки: суд вивчає докази. Про це повідомляє телеканал «Думська» в сюжеті новин від 23 червня 2021 року.

Мова йде про Марію Вініченко. Її звинувачують у розповсюдженні порнографічних світлин, мовляв, та опублікувала свої оголені фото на спеціальному сайті знайомств. Поліція цей факт зафіксувала та розпочала кримінальне провадження у 2019 році. Сама ж Марія не розуміє, звідки слідчі взяли ці фото. Ба більше, запевняє, що на зображенні статевий орган не її. Ймовірно, його додали в Photoshop, додає жінка.

Марія запевняє, що правоохоронці до неї упереджені. Так під час затримання просто поряд з її помешканням хвору дівчину жорстко схопили декілька правоохоронців, скрутили руки та лише тоді оголосили підозру, додає обвинувачена.

Через цю справу Марія Вініченко втратила роботу, а сусіди почали обговорювати дівчину та навіть цькувати. Отямитися від цього вона не може й досі. Підтримують її чоловік та друзі. Жінка, до речі, вже 8 років заміжня.

Адвокат обвинуваченої – керівник проєкту «Human Rights Clinic» ГО «ПРОЖЕКТОР» Віталій Матвєєв – підозрює, провадження сфабриковане копами. За такою схемою вони наживаються на людях, які не можуть боротися за свої права. Захисник додав, в іншому суді веде дуже схожу справу. Донині суд не може розібратися через часту зміну прокурорів, додає він.


Ця новина опублікована за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.