«Клініка прав людини» розпочала співпрацю з Асоціацією ЛГБТ «ЛІГА»

В рамках проєкту «Нuman Rights Clinic», що реалізується при підтримці Європейського фонду демократії (EED), громадська організація «ПРОЖЕКТОР» уклала Угоду про співробітництво та організацію взаємодії з громадською організацією «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», головний офіс якої розташований в Миколаєві. Підписантами документа стали адвокат, член правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівник «Клініки прав людини» Віталій Матвєєв та виконавчий директор ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» Андрій Апанасенко.

ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» об’єднує представників ЛГБТ-спільноти з метою інтеграції їх в українське суспільство через просування інтересів, надання доступу до інформаційно-освітніх програм, направлених на популяризацію здорового способу життя та різноманіття, розвитку партнерських відносин з державними і громадськими структурами на національному та міжнародному рівні.

Відповідно до підписаної Угоди, обидві громадські організації діятимуть заради захисту прав та свобод ЛГБТ+, осіб, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, та їхнього близького оточення. Так, ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» повідомлятиме спеціалістів «Клініки прав людини» про випадки порушення прав та свобод вразливих соціальних груп, в свою чергу ГО «ПРОЖЕКТОР» надаватиме професійну юридичну та адвокатську допомогу .

Крім того, сторони планують проведення спільних круглих столів, конференцій та адвокаційних кампаній, спрямованих на захист прав людини і громадянина, а також консультацій та семінарів.

Сьогодні відбулася чергова зустріч з партнерами. Член правління ГО «ПРОЖЕКТОР» Віталій Матвєєв і фахівець з управління проєктами та програмами відокремленого підрозділу ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» в Одесі Іван Терещук обговорили питання проведення вебінарів за участю юристів «Клініки прав людини» вже найближчим часом.

Нагадаємо, напочатку березня Угода про співробітництво та організацію взаємодії була підписана між ГО «ПРОЖЕКТОР» та БО «100% життя. Одеса».

Угода про співробітництво та організацію взаємовідносин між ГО ПРОЖЕКТОР та ГО Асоціація ЛГБТ ЛІГА

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.