Вперше в радіоефірі відбувся круглий стіл одеських організацій щодо правозахисту ЛГБТ+🎦

В умовах пандемії COVID-19 поглибилася дискримінації предстаників ЛГБТІ-спільноти. Про це йдеться в щорічній доповіді Уповноваженої з прав людини Людмили Денісової про дотримання і захист прав і свобод людини та громадянина.

У 2020 році до Уповноваженої надійшло 11 повідомлень щодо порушення рівності прав і ЛГБТІ. У доповіді наголошується, що і надалі порушуються права і свободи представників ЛГБТІ-спільноти. Зокрема право на захист від дискримінаційних дій, неналежне розслідування злочинів на ґрунті нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, захист майнових та немайнових прав через неможливість укладення цивільного партнерства.

Одеські організації зібралися за круглим столом у студії радіостанції «Перше міське радіо» і обговорили щорічну доповідь Уповноваженої з прав людини.

У студії — координатор проєкту «Human Rights Clinic» ГО «ПРОЖЕКТОР» Олексій Лосинець, директор одеського осередку ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» Іван Терещук, юридична радниця одеського підрозділу організації «Гей-альянс Україна» Аліна Рахуба. Ведучий ефіру – Микита Пермяков.