Темою ранкового радіошоу став хімсекс та хімічна залежність 🎦

«Секс – це мистецтво приборкати неприборкане», – казав Пауло Коельо. Про «мистецтво» з допінгом говорили в ранковому шоу «РанокПРО», що виходить в ефірі «UA:Українське радіо».

Тема легалізації легких наркотиків стоїть в українському суспільстві дуже гостро, і обговорювалась на радіо часто. А ось про вибухове поєднання – наркотики і секс – розмірковували вперше.

Адже тренди серед молоді бувають не тільки про спорт та здорове харчування. До таких «нездорових» трендів відноситься так званий хімсекс. Це явище стає все більш поширеним серед молоді, яка полюбляє вечірки і клуби.

За дослідженнями, що проводилися в Україні ще 2017 року, найчастіше адепти хімсексу практикують одночасне чи послідовне вживання різних видів наркотиків, або поєднують їх з алкоголем. Третина опитуваних вживали хімічні речовини разом зі стимулюючими препаратами. Хоча здебільшого опитувані не мали досвіду вживання ін’єкційних наркотиків.

Чи можна уникнути цього явища, як споживати відповідально, які небезпеки кроються – ці та інші питання обговорювали голова правління громадської організації «ПРОЖЕКТОР» Андрій Радецький та лікар-нарколог Костянтин Байрачний.