Вебінар про аб’юз та карантин «Як не повбивати коханих під час післяноворічного локдауну?» 🎦

Напередодні введення нових жорстких обмежень в Україні команда проєкту «Клініка прав людини» громадської організації «ПРОЖЕКТОР» підготувала вебінар з психологічної підтримки про аб’юзивні стосунки у сімейних парах, між ЛГБТ-партнерами і ЛЖВ: «Як не повбивати коханих під час післяноворічного локдауну?».

Проводила вебінар досвідчена психологиня проєкту Юлія Арсієнко, яка порушила відразу п’ять цікавих тем, актуальних для чергового періоду карантинних обмежень.

В першій частині вона розповіла про те, як змінився світ за час пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, а також про вплив подій на нашу нервову систему, загальний стан, розвиток депресії та стрес.

Як наслідок – багато хто бореться з напругою зловживанням алкоголю. Про те, як вберегтися та попередити алкозалежність, чим зайняти себе у тривалі вихідні, окрім постійних застіллів – в другій частині вебінару.

Наступний блок присвячений віртуальним знайомствам під час локдауну, адже сучасну людину не оминає світ інтернету, а одиноку людину – сайти та мобільні додатки для знайомств. Шахраї, маніпуляції, побачення наосліп… Які ще підступні соціальні явища очікують на нас в інтернеті?

Четверта частина присвячена тому, як пандемія вплинула за соціум, на мислення суспільства, а вимушені соціально-економічні зміни підвищили рівень ворожості серед населення. Та чи звідси перетікає напруга в наші родини?

На це питання ми спробували відповісти у завершальній частині вебінару, яка присвячена насильству в сім’ї, аб’юзивні стосунки и партнерство.