Анонс: 26 квітня запрошуємо студентів на лекцію «Вразливість ЛҐБТІК+ у суспільстві: еволюція толерантності»

26 квітня 2023 року о 13:00 представники громадської організації «ПРОЖЕКТОР» проведуть інформаційно-просвітницьку лекцію для студентів Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського на тему: «Вразливість ЛҐБТІК+ у суспільстві: еволюція толерантності»

Під час заходу координатор проєкту «Human Rights Clinic» Олексій ЛОСИНЕЦЬ і психолог шелтеру для трансґендерних і небінарних людей в Одесі Анатолій ЦЕХОВИЧ розкажуть про природу дискримінації людей за ознаками сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності та станом здоров’я, історію сприйняття суспільством людей, що належать до ЛҐБТІК-спільноти, а також теорії різноманіття поведінки, вподобань та самоідентифікації.

Лекція буде супроводжуватися прикладами випадків, з якими в рамках своєї діяльності зустрічається команда адвокатів, юристів і психологів ГО «ПРОЖЕКТОР».

Зустріч пройде у гібридному форматі: наживо і в онлайн на платформі Zoom.

Захід підготовлено в рамках проєкту «Human Rights Clinic» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) та Посольства Канади в Україні.

Інформаційно-просвітницька лекція для студентів

26 квітня 2023 року
об 13:00 (GMT+3)

online / м. Одеса
вул. Старопортофранківська, 34
приміщення ДЗ “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського”