ГО «ПРОЖЕКТОР» традиційно долучилась до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами

Вже традиційно 28 серпня команда громадської організації «ПРОЖЕКТОР» долучається до щорічної акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з гепатитами та підтримує партнерські організації, які безкоштовно тестують бажаючих на ВІЛ, вірусні гепатити та сифіліс.

Цього року міська акція проходила біля ґанку Гуманітарного волонтерського центру «Гостинна хата», що у середмісті Одеси. Тут соціальні робітники благодійної організації «100 відсотків життя. Одеса» разом з медичними працівниками Одеського міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом пропонували швидко та конфіденційно пройти 15-хвилинний експрес-тестування та отримати консультацію медиків щодо профілактики інфекцій, лікування, соціального супроводу тощо. Цією можливістю скористалися 42 охочих. За підсумком виявився 1 випадок ВІЛ-інфекції,  7 випадків гепатиту С, 4 випадки гепатиту В і 3 випадки сифілісу. Нововиявлені хворі отримали консультації фахівців та змогу почати лікування до настання тяжких наслідків для здоров’я.

Також відвідувачі акції мали змогу ознайомитися з діяльністю громадської організації «ПРОЖЕКТОР» та проєктом «Human Rights Clinic», спеціалісти якого надають безкоштовні юридичні та психологічні консультації людям, які живуть з ВІЛ/СНІД, та іншим вразливим соціальним групам.

Нагадаємо, у минулому році акція до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом проходила на Привокзальній площі Одеси.