ГО «ПРОЖЕКТОР» та «Відкрите суспільство України» підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 30 серпня 2021 року, в Одесі відбулась чергова робоча зустріч за участю члена правління ГО «ПРОЖЕКТОР», керівника проєкту «Human Rights Clinic», адвоката Віталія Матвєєва та голови правління ГО «Відкрите суспільство України» Ігоря Бичкова, які підписали Меморандуму про співпрацю між організаціями.

Мета громадської організації «Відкрите суспільство України» – якісні та безповоротні зміни в житті громадськості, спрямовані на створення європейських стандартів в суспільстві. Для досягнення цієї мети використовуються дієві інструменти впливу на владу, до якої важливо привести громадян, які спроможні здійснити демократичне перетворення суспільства, влади та цивільних інструментів. Тому першочерговим завданням організації є формування команди однодумців, поєднаних однією метою, які поділяють форми та способи роботи, готові докласти власні зусилля, знання та здібності для реалізації місії: «Одеса – місто, в якою є бажання жити».

Відтепер у спільній роботі обидві неурядові організації співпрацюватимуть в напрямку сприяння поступовому розвитку українського суспільства на засадах верховенства права, зміцнення інститутів демократії, дотримання прав людини, розвитку місцевого самоврядування в Україні та імплементації новітніх підходів та європейських стандартів у побудові демократичного суспільства.

Також підписанти Меморандуму планують здійснювати спільні заходи задля підвищення політичної просвіти, рівня медіаграмотності, сприяння розвитку критичного мислення громадян, поширення інформації про реформу місцевого самоврядування та заохочення громадян до участі у виборчому процесі.

Крім того, планується реалізація спільних проєктів, обмін інформацією та організаційно-технічна підтримка у проведення інформаційних кампаній та різноманітних заходів із залученням публічних осіб, представників виконавчої влади, культури, освіти та іншими експертами.

Меморандум про співпрацю між ГО «ПРОЖЕКТОР» та «Відкрите суспільство України»

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.