У студії одеського телеканалу ГО «ПРОЖЕКТОР» надала юридичну оцінку опонентам акції «Прайд Хода 2021» 🎦

У суботу, 28 серпня 2021 року, в центрі Одеси пройшов ЛГБТ-Прайд. У ньому взяло участь понад 300 осіб. Одночасно відбувався мітинг противників ЛГБТ-спільноти. Не минулося, на жаль, без сутичок та провокацій, внаслідок чого правоохоронці затримали 15 учасників бійки з поліціантами, а на 46 осіб наклали адміністративні штрафи. Серед них 12 людей – неповнолітні, при цьому батьків підлітків, які брали участь у бійках, також планують залучити до відповідальності за невиконання обов’язків з виховання.

Нагадаємо, після закінчення Маршу рівності противники Прайду застосували проти поліції сльозогінний газ, а в результаті зіткнення тілесні ушкодження отримали 29 правоохоронців.

Пристрасті в Одесі вирують й досі, але вже у відділках поліції і відповідних структурах, які розслідують все, що відбулося в суботу.

Про ситуацію, яка склалася з ЛГБТ-Прайдом в Одесі, а також про те, як же запобігти насиллю проти представників спільнот телеведучій програми «Добрий вечір» телеканалу «Odesa Live» Григорій Блайда спілкувався з гостями у студії – членкинею правління ГО «ПРОЖЕКТОР», юристкою проєкту «Human Rights Clinic», адвокаткою Кароліною Палайчук, керівником одеського осередку ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» Іваном Терещуком та представником руху «Традиції і Порядок» Романом Антонюком.

Нагадаємо, у червні 2021 року до адвокатів проєкту «Human Rights Clinic», що реалізовується при ГО «ПРОЖЕКТОР» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED) та Посольства Канади в Україні, звернулося керівництво ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» через напад прибічників праворадикального руху на їхній офіс в Одесі.


Ця новина опублікована за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.